Wpis z mikrobloga

@ufoludek-zkosmosu: Ja kupuje USD paczkami od 4.06, ostatnia kupiłem przy 4.32, mam jeszcze czwarta paczkę do realizacji a wojna tylko przyspieszyła zakupy. Nie interesie mnie trzymanie PLN w takich czasach. Nie jestem spekulantem, chce mieć spokojny sen, a nie obudzić sie rano jak będzie panika na rynkach bo coś sie grubego #!$%@?ło.

PLNY tylko na bieżące wydatki i kredyt.
Możesz wymienic na przykład 1000 usd przy tej cenie i dodatkowo postawić shorta na 0,01 pipsa na xtb czyli 1000 EUR na usd pln. Jezeli dolar spadnie w długim okresie to wyjdziesz na zero mniej więcej.
@ufoludek-zkosmosu: dolar docelowo bedzie tracil, a zlotowka sie umacniala - jesli nic nsie nie wydarzy konkretnego na wschodzie. Poki co inwestorzy przywykneli do konfliktu, inflacja podana za luty jest mniejsza niz sie spodziewano - wiec jakies wzrosty beda (jak za miesiac bedzie wieksza) ale krótkie. Dodatkowo dochodzi fakt pompowania roznej maści pomocowych w przyszłości - to sa dziesiatki miliardow obcej waluty, ktora bedzie trzeba wymienic ma zlotowki. Sam osobiście czekam na