Wpis z mikrobloga

@jobless: ja od premiery teledysku "cycki dupa i wagina" gdzie meliny kręciły teledysk w miejscowości w której się wychowałem- tego akat było za wiele. Zacząłem go cisnąć na YT i przez Gogera odezwało się do mnie AFT z propozycją dołączenia do tej elitarnej organizacji. Warto było- codziennie beczka kręcona aż miło a i kilka tysi do budżetu domowego wpadnie. I to wszystko za ciśniecie łódzkiego gremlina. Warto widzowie i fani (mlask)
@stooley32: @NathirMajster: @Czopelka-golubiew: Ja akat śledzę Tigera od 2012 roku, ale na serio badania prowadzę od 2016 roku, kiedy obroniłem pracę doktorską na temat "Pośledzone spektrum zaburzeń osobowości w korelacji z nadużywaniem Harnasiu, majonezu i kontaktów seksualnych z ogrem". Dzisiaj jestem zastępcą dyrektora Centrum AFT ds sztamy z Google w oraz projekt managerem w Cyklicznym balowania kanału Tigera na Youtube. Dzieki AFT zarabiam rocznie jakis milion rent Kobry.. Się
@jobless: bardzo gratuluję i szczerze z uśmiechem na ustach wspominam ten zjazd AFT i głosowanie na którym zostałeś powołany na ten urząd. Widać AFT wie jak wybierać ludzi do poszczególnych sektorów żeby dzień po dniu #!$%@? uszatka. Życzę wam fini z najstarszych zjazdów AFT kolejnych dziesięcioleci kręcenia beczki i zarabiania many many na kotletu i harnasie !