Wpis z mikrobloga

Umów sie z polką, ktorej nie poznasz przez #tinder mowili, bedzie fajnie mowili. Niektórzy z was myślą że na tinderze siedzi jakiś inny gatunek czlowieka. Nienienie to te same p0lki, ktore mijasz codziennie na ulicy.

Z laską umówiłem się na żywo jeszcze tego samego dnia. Kończyła pracę o 19. Co śmieszne wykreca się, że sobie zasnęła i budzik nie zadzwonił. Gdyby go ustawiała po powrocie do domu to musiałaby spojrzeć na telefon, a wtedy zauważyłaby wiadomość.
Pamiętajcie nieważne jaka wymówka, jeśli p0lka was olewa to już jej nie odpisujcie. It's over.

#badoo #podrywajzwykopem #p0lka #logikarozowychpaskow #przegryw #blackpill #redpill
BurzaGrzybStrusJaja - Umów sie z polką, ktorej nie poznasz przez #tinder mowili, bedz...

źródło: comment_1647335827wfpgZKlMoPzRl8hCgDxEm1.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BurzaGrzybStrusJaja: Jeśli sama by wyszła z propozycją spotkania to faktycznie zaspała, każdemu sie chyba zdarzyło zrobić popołudniową 30 minutową drzemkę, która trwała 5h. No ale jak nie ma żadnej inicjatywy od niej to ucz się na błędach i kolejnym razem lepiej wyłapiesz takie szmaciury
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: Kisnę ze śmiechu kiedy niektórzy faceci uważają, że dziewczyna faktycznie "nie widziała" wiadomości XD. Ta jasne nie widziała wiadomości w 2022 roku kiedy większość ludzi ma ciągle telefon w zasiegu 1m i sprawdza go średnio co 5-10 minut.
  • Odpowiedz
@trochelipa no właśnie totalnie mnie zaskoczyła. Była miła, uśmiechnięta, wygadana, a z wygladu troche taka szara myszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Troche mi się szkoda zrobiło, że tak pozory potrafią mylić. Mogła już nic nie pisać, a nie na koniec jeszcze obrażać moją inteligencję XD
  • Odpowiedz
Ukrainki są łase na kasę, gdyby jeszcze wybrzydzać to Białorusinki byłyby najlepszym wyborem na partnerkę.


@vanschout: jak widze takie wpisy to już wiem, że mamy do czynienia z turbo dzbanem xDD

Oczywiście tak, Ukrainki są łase na kase, azjatki lecą na kolor skóry, a dziewczyny z ameryki południowej na to, że masz 2000 dollarów miesięcznie. A #p0lka na po niby patrzy? Na dobre serce, charkter? Miłość?
  • Odpowiedz
@trochelipa no właśnie totalnie mnie zaskoczyła. Była miła, uśmiechnięta, wygadana, a z wygladu troche taka szara myszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Troche mi się szkoda zrobiło, że tak pozory potrafią mylić. Mogła już nic nie pisać, a nie na koniec jeszcze obrażać moją inteligencję XD


@BurzaGrzybStrusJaja: z mojego skromnego doświadczenia to właśnie najbardziej mnie takie szare myszki upokarzały, które wyglądały na takie, które nie mają aż tak wielu orbiterów. To może brzmi dziwnie, ale im ładniejsza (jednocześnie zainteresowana) to miała bardziej ludzkie i kulturalne zachowanie.

A taka "pozornie" zainteresowana szara myszka to nagle z dnia na dzień odwala jakieś gówno, jakby wychodziły z niej kompleksy (incelski charakter ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
  • Odpowiedz
Umów sie z polką, ktorej nie poznasz przez #tinder mowili, bedzie fajnie mowili. Niektórzy z was myślą że na tinderze siedzi jakiś inny gatunek czlowieka. Nienienie to te same p0lki, ktore mijasz codziennie na ulicy.


Dokładnie, też się umówiłem ostatnio z laską spoza tindera i jakoś jej to nie przeszkodziło jej to żeby mnie zghostować po spotkaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na tinderze nie siedzi jakiś
  • Odpowiedz
Na tinderze nie siedzi jakiś specjalny gatunek kobiet


@Ocean--Debil: 80-90% kobiet które mijasz - jeżeli są singielkami to mają tindera.

Na tinderze jest więcej facetów niż kobiet z powodu tego, że więcej jest facetów singli (nadwyżka facetów 300k w wieku 20-30) oraz jest masa facetów po ślubie, którzy chcą dalej ruchać. Kobiety w związkach też mają tindera, ale rzadziej, mają tyle atencji że wolą zdradzać w pracy z kolegą niż
  • Odpowiedz
mają tyle atencji że wolą zdradzać w pracy z kolegą niż zakładać tindera i potem go ukrywać


@Pozytywny_gosc: To również ważny punkt jeśli chodzi o zdrady ogólnie - W przypadku zdrady facet najczęściej zarucha i tyle a kobieta ciągnie romans przez długi czas, więc bardziej jej na rękę mieć kolegę z pracy, którego łatwiej ukryje niż publiczny profil na tinderze.
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: przesadzasz, jestem w miare młody i robie w plytkim it, musze miec whatsapa a i tak jak robie, to telefon mam c***j wie gdzie, czasem nawet w domu, ale racja wiekszosc ma telefon albo na dupie w kieszeni albo w kieszeni głownej, co nie zmienia faktu ,ze ja naprawde mam po x wiadomosci i nieodebranych i nawet ich nie sprawdzam jak nie mam sily
  • Odpowiedz
@eric2kretek: Zakładając, że zaspała to w nocy o północy, jak sie przebudziła to głupio było pisać i napisała rano jak wstała. No ale sam zostałem spławiony wiele razy więc to jest bardziej prawdopodobne.
  • Odpowiedz