Wpis z mikrobloga

@kopytko1234: Kto go ogląda? Serio, zastanawiam się nad tym. Jeśli ktoś z was wykopków lubi słuchać wykrzyczanych zachrypniętym głosem truizmów doprawionych wulgaryzmami powiedzcie, co w życiu robicie? Czym się zajmujecie?
  • Odpowiedz
@Mechisto: Bardzo dużo ludzi to ogląda bo dla nich to beka i tym samy kręci się taka spirala chłopskiego rozumu. To jak z fanami mma - "ja tylko oglądam dla beki" a w gruncie rzeczy to po prostu rajcuje ich to. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sramnawas: z tym otworzeniem oczu to już raczej takie wybitne jednostki. Mam u siebie w pracy na produkcji takiego jednego, który przychodzi z telefonem w łapie (bo wysłać linka nie potrafi) i pokazuje mi dzikiego. Bardzo się przy tym podnieca, że w końcu ktoś powiedział prawdę. No ale typ jest delikatnie upośledzony. W bardzo małym stopniu, ale jednak
  • Odpowiedz
@Janusz_Rekina: Spokojnie, tylko zapytałem czy coś z tego wynosisz. Z racji zainteresowań lubię poznawać opinie z obu stron barykady. Dlatego zapytałem w jakich celach go oglądasz. Możesz to potraktować jak ankietę uliczną
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@Mechisto: Dawno temu nagrywał filmiki humorystyczne o sytuacjach na siłowni czy w codziennym życiu. Lubiłem to oglądać, bo wypowiedzą się wpasowywał w nabuzowanego koksa z siłowni, fajnie przedstawiał stereotyp. Widząc, że ma zasięgu, wiedząc jaki przekrój społeczeństwa go ogląda, świadomie, lub pod przypływem goryczy sytuacji w kraju zaczął nagrywać filmiki w tej samej formie, ale wyśmiewając poczynania naszych szanownych polityków. Teraz w zasadzie chyba nagrywa ogólnie o kontrowersyjnych sytuacjach. Oglądam go
  • Odpowiedz
@niegadaj: Takiej odpowiedzi potrzebowałem. Dzięki za inne spojrzenie. Sam rozumiesz - do tej pory jedyną styczność z nim miałem przez delikatnie upośledzonego Kacperka z pracy. Więc podświadomie wyrobiłem sobie takie zdanie i dlatego szukałem innej grupy odbiorców. Mi typ całkowicie nie podchodzi, ale rozumiem, że ma swoje grono
  • Odpowiedz
@Mistborn: Zakłamane media, kradnący PiS, sprzedajne PO to same frazesy. Gorzej jest jak zapytasz DOKŁADNIE w jaki sposób sprzedało nas PO, albo co takiego dewastujące go jest w Nowym Ładzie. Tego dziki trener nie powie. Bo jest dokładnie jak telewizja partyjna. Rzuca frazesami, które chcą usłyszeć ludzie. Tylko zwiększa moc przekazu krzykiem i bluzgami. W gruncie rzeczy niewiele się różni od TVP
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: o kurde, ale ty jesteś doktor habilitowany z rozwiniętymi obiema półkulami do niespotykanego poziomu. Mógłbyś rozbijać atomy własnymi myślami, ale musiałoby ci się chcieć oczywiście.

Ehh.
  • Odpowiedz
@lucidwires: Otóż nie boli i nigdzie nie dałem powodu, żeby tak sądzić. Sam go nie lubię, ba, nie trawię. Zapytałem tylko kto i dlaczego go ogląda. Jak dla śmiechu, to spoko. Zawsze lepsze to niż sopocka noc kabaretowa. Bawi mnie natomiast, że facet staje się medium "otwierającym oczy". Bo sam przyznasz, że wyrabianie sobie światopoglądu na jego podstawie jest conajmniej kuriozalne
  • Odpowiedz