Wpis z mikrobloga

@Mechisto: nie mowi nic czego bym nie wiedzial jezeli o to Ci chodzi. Po prostu komentuje to o czym wiem lub z czym sie zgadzam w zabawny i dosadny sposob. Poza tym robi dobra robote otwierajac oczy karynkom i sebixom ktorzy bez niego nie mieliby szans ogarnac co sie w tym #!$%@? #!$%@?. Ogolnie jest to dla mnie rozrywka bo chyba o to bylo pytanie.
@szuwarek: Dokładnie o to. Chciałem przeprowadzić małe badanie komu dziki "otwiera oczy" a kto ogląda go dla sportu. Jeśli oczekiwałeś, że cię wyśmieję za oglądanie kogoś, kogo uważam za przygłupa, to nie tym razem. Więc jak to się mówi "no offence" i dzięki za odpowiedź
@szuwarek: Jak cię widzą, tak cię piszą. Słyszałem kiedyś, że Doda też jest bardzo inteligentna. Możliwe nawet, że i Zenek Martyniuk ma coś między uszami. Ale że targetuja się w taki sposób to i opinia o nich jest odpowiednia. Jakbym znał dzikiego osobiście, to mógłbym mieć o nim inne zdanie. A że znam jego twórczość z urywków filmów pokazywanych mi w pracy, to taki pogląd sobie na niego wyrobiłem. Oczywiście mogę
@Mechisto: zabawne zatem że oceniasz inteligencję ludzi nie przez pryzmat tego co mówią, tylko jak mówią bo jeżeli odejmiesz to przysłowiowe "darcie #!$%@?" okazuje się że 80% wpisów na wykopie to dokładnie to samo "otwieranie oczu" i taki sam jak to niektórzy zarzucają "populizm"
@szuwarek: Widzisz, powiedzieć, że PiS jest zły, może powiedzieć każdy żul. Że Żydzi są niegodni zaufania usłyszysz od każdego wujka. I to z tego co poznałem kanał dzikiego robi i on. Jeśli ktoś szuka potwierdzenia swoich domysłów, to może mu wystarczyć wygłoszenie tych tez krzykiem i bluzgami. Ale zapytaj co konkretnie złego zrobił PiS. Pewnie usłyszysz "kradną i rozdają pieniądze lewusom". To będzie częściowe wytłumaczeniem. Ale jakbyś głośno tego nie wykrzyczał
@BulgarskiTaboret: Że na całe szczęście jest więcej osób, którzy go oglądają tylko dla zabawy. Przynajmniej tak deklarują pod tym postem. Zmartwiłbym się,gdyby było inaczej. Bo dalej wierzę w to, że jesteśmy dość dobrym i czegoś wartym społeczeństwem. Oraz wbrew pozorom potrafimy myśleć i nie czerpiemy wiedzy od krzykaczy z podwórkowym słownictwem i retoryką chłopskiego rozumu
@Mechisto: no i tu jest właśnie problem że obejrzałeś jakieś kilkadziesiąt sekundowe urywki i na podstawie wrażenia jaki wywarł na Tobie oszołom, który Ci to pokazał i darcia #!$%@? przez sterydziarza w telefonie budujesz narrację i trzymasz się tego jak rzep na psim ogonie wiedząc już nawet co odpowie na jakieś pytanie widząc człowieka przez 110 sekund swojego życia w internecie. Nie mam zamiaru Cię przekonywać, bo mi nikt za to
No ale typ jest delikatnie upośledzony. W bardzo małym stopniu, ale jednak


@Mechisto: mówisz o Dzikim czy o tym kumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)? U mnie z tego co widzę na FB dwójka znajomych jest jego wielkim fanem, zawodowi żołnierz i żołnierka czy jak to się nazywa, w sensie samica żołnierz. Obydwoje mają gwoździe wbite w łeb, koleżanka bardzo dumna ze zdjęcia z Kaczyńskim.
@Mechisto it, całkiem zabawny jest
Ogółem póki nie traktuje się jego słów jako prawdę objawioną to można się uśmiechnąć jak ktoś lubi taki rodzaj humoru
@szuwarek: Mógłbyś mnie przekonać wysyłając mi jego jakiś merytoryczny materiał gdzie rozbija jakiś problem, a nie rzuca truizmami. Ale sam rozumiem, że przeszukiwanie YT jest czasochłonne i lepiej ten czas spożytkować w inny sposób. Także trzymaj się! I dzięki za rozmowę
@Mechisto: odpowiem Ci jeszcze - nie wyślę Ci, nawet nie dlatego że nie mam czasu skoro siedzę teraz na portalu ze śmiesznymi obrazkami, bo powód jest znacznie prostszy - po prostu czegoś takiego NIE MA. Koncept dzikiego w internecie jest jaki jest i nie znajdziesz go z lampką wina przy kominku otoczonym prywatną biblioteką omawiającego przyczyny zamachu na Franciszka Ferdynanda tak samo jak nie znajdziesz Jacka Bartosiaka opowiadającego dowcip przychodzi baba