Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kopytko1234: ciekawe jak to ludziom łatwo wmówić, że coś takiego jak zdrowy rozsądek już nie istnieje. Zaś cokolwiek nie jest powtórzone po "ekspercie" z TV to hehe chłopski rozum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wbite w typa, nie śledzę go. Obejrzałem ten jego vlog o Ukrainie* i jedyne co mogę powiedzieć o wpisach takich jak ten. Łatwiej niż podać choć jeden argument w czym niby gościu się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kopytko1234: Kto go ogląda? Serio, zastanawiam się nad tym. Jeśli ktoś z was wykopków lubi słuchać wykrzyczanych zachrypniętym głosem truizmów doprawionych wulgaryzmami powiedzcie, co w życiu robicie? Czym się zajmujecie?

@Mechisto: no fajnie ale nie na temat. W tym akurat materiale nie ma ani jednego przekleństwa. Również nie ma darcia się. Więc?
  • Odpowiedz
@kopytko1234: Już chyba nie masz się do kogo przyczepić. Jest tyle ścieku na YT jakieś frizy boxdele ekipy to obierasz sobie za cel gościa który sobie truizmami porzuca. Mi na przykład spodobało się nagłośnienie przez niego zbiórki Rzeźniczaka i Stępień. O takich sprawach należy mówić głośno.
  • Odpowiedz
Kto go ogląda? Serio, zastanawiam się nad tym.


@Mechisto: dowiedziałem się o istnieniu tego człowieka, bo ogląda go znajomy typ koło czterdziestki i to jest jakaś rodzina mojego kolegi. Dość powiedzieć, że ten sam typ uwielbia wręcz wszystkie "dokumenty" na youtubie o starożytnych kosmitach, Atlantydzie, wywiady z "niewygodnymi bankierami, co wiedzieli za dużo i dlatego wrobiono ich w s---------o" i wszelkie rodzaje filmów z żółtymi napisami. Prywatnie antyszczepionkowiec, ma dziecko
  • Odpowiedz
@Mechisto: Kto lubi słuchać? Po prostu żyjesz tak jak ja w bańce, gdzie zwykle spotykasz się z ludźmi z jakimś wyższym wykształceniem i obeznanymi w świecie. Dzikiego Trenera słuchają z uwielbieniem ci sami ludzie, którzy kupowali "akcje" Gazety Stonoga - czyli jakaś patusiarnia z bloku, których jedynym celem w życiu jest spłodzenie dziecka i wyruchanie baby po robocie w zapachach z puszki Harnasia.
  • Odpowiedz
@kopytko1234: ogólnie to nie traktuję go jako jakikolwiek autorytet ale z ukrainą kilka rzeczy powiedział prawdziwych:

- mamy zarazę ale jest wojna więc odkładamy zarazę i wpuszczamy wszystkich z ukrainy. Ale jednak mamy zarazę i ty z wakacji wracając masz kwarantannę a oni z ukrainy nie bo nie mamy aż takiej zarazy. Czyli jest źle czy nieźle z zarazą?
- nasze szpitale są c-----e i ledwo działają a będziemy mieli
  • Odpowiedz
@Mechisto: Ja również. Miałem okres kiedy korzystałem z siłki żeby zrzucić ulane piwskiem kilogramy i jakoś mi to korespondowało z zabawnymi sytuacjami które tam spotykałem. Teraz wciąż lubię posłuchać czasem takich truizmów i darcie mordy mi nie przeszkadza. Z ostatniego materiału dowiedziałem się o jego zbiórce na dzieciaki z białaczką do której wrzuciłem kilka groszy, a która dzięki jego zasięgom osiągnęła prawie 800k zł.
  • Odpowiedz
@szpongiel: Ok, napisałeś to w taki sposób, bez znaków przestankowych, że tak to odebrałem. Ja się nie wyśmiewam. Zadałem pytanie kto to ogląda i co robi w życiu. Bo to ciekawy temat na badanie
  • Odpowiedz
@kopytko1234: jak to kto to ogląda, oglądają go ludzie którzy nie mają z kim wymienić się poglądami, oglądają go ludzie którzy są ciekawi różnych poglądów w celu poszerzenia swoich, a ma widownie dużą bo dzisiaj dużo ludzi twarzą w twarz boi się powiedzieć co myśli żeby nie zostać osądzonym, a w internecie można bez konsekwencji to zrobić. A osobną kwestią jest treść tego co on mówi bo dzisiaj tak robi
  • Odpowiedz