Wpis z mikrobloga

@kinlej: z takiego ujęcia #!$%@? się można dowiedzieć. Równie dobrze to mógł być jakiś nagły przypadek losowy, który zmusił kierowcę do zatrzymania się w tym miejscu już po tym jak przepisowo próbował przejechać przez pasy i DDR.
  • Odpowiedz
@MechanicznyTurek: z moich obserwacji wynika jednak, że większość "kierowców" to debile i WIDZĄ, ze na pewno się nie zmieszczą i mogliby spokojnie stać przed przejściem a i tak usilnie jadą do przodu i stoją dumnie na przejściu dla pieszych xD to samo ze skrzyżowaniami, jak byk stoją samochody i widać, że nigdzie dalej nie zajedzie a i tak baran się pcha do przodu i potem zdziwiony macha łapami, że na niego
  • Odpowiedz
  • 10
z moich obserwacji wynika jednak, że większość "kierowców" to debile i WIDZĄ, ze na pewno się nie zmieszczą i mogliby spokojnie stać przed przejściem a i tak usilnie jadą do przodu i stoją dumnie na przejściu dla pieszych xD


@errorek95 To jest prawda. Nie oceniałbym zdjęcia, bo hamowanie mogło być gwałtowne, ale naprawdę porażająca liczba kierowców w ogóle tych pasów nie widzi. Np. zatrzymuję się przed pasami, z przodu zwalnia się miejsce
  • Odpowiedz
@errorek95: @Tarec: Pełna zgoda, ale też trzeba zaznaczyć, że wiele skrzyżowań (zwłaszcza tych mniejszych) jest zrobionych fatalnie i często jest tak, że przejazd/przejście są wyznaczone "za blisko" skrzyżowania i ktoś chcący wyjechać z drogi podporządkowanej z ograniczoną widocznością musi albo stać przed przejściem i jechać na ślepo, albo stać na nim i je blokować. Pół biedy jeśli jest to jedna osobówka, bo tą zawsze można objechać, ale połączmy to z
  • Odpowiedz
@Tarec: @Najmilszy_Maf1oso: @kinlej: Ja obserwuję co robią kierowcy tak jak już powiedziałem, przypadek taki, że ktoś mu zajechał drogę i przyblokował, to jest BARDZO RZADKA SYTUACJA.
Prawie zawsze wygląda to tak jak na moim arcyciekawym nagraniu, ja po prostu patrzę na tych ludzi i dokładnie znam ich sytuację i wiem, że nie powinni wjeżdżać a i tak to robią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Oczywiście mi
errorek95 - @Tarec: @Najmilszy_Maf1oso: @kinlej: Ja obserwuję co robią kierowcy tak j...
  • Odpowiedz