Wpis z mikrobloga

I dokańczając: Gadanie Brauna to tylko szukanie sobie powodu. On się nadaje do psychologa/psychiatry.

bo jestem obywatelem PL, płacę podatki i wciąż mam więcej tutaj do powiedzenia niż goście - uchodźcy wojenni z UA


@TantnisKrzyzowiaczek: A jeszcze więcej do powiedzenia ma np. prezydent miasta więc póki co zamknij mordę.

ale oni NIE są u siebie, a takie gesty pokazują, że jakby są.


@TantnisKrzyzowiaczek: Właśnie o to chodzi (między innymi) żeby
Z flagą Ukraińską to jest jak z kibicowaniem w meczu. Flaga Polski to jedno, ale jeśli Polak kibicuje Realowi Madryt w meczu z Chealsy Londyn, to weźmie na mecz barwy Realu.

W starciu Ukrainy z Rosją kibicujemy Ukrainie i jesteśmy po jej stronie.
Póki co to Ukraina rozgrywa baaaardzo istotny "mecz", a my tylko obserwujemy i kibicujemy, trochę pomagamy.
mam cię na czarno już dawno


@TantnisKrzyzowiaczek: Jeszcze niedawno żaliłaś się jak mogłaś być tak głupia że popierałaś Konfederację. Cóż.. tacy jak ja tłumaczyli to wrzucałaś na czarno. Dalej jesteś bardzo głupia i pewnie do końca życia mądrości nie nabierzesz jeśli pójdzie ci to w takim tempie.

Ilu ty masz aktualnie uchodźców pod dachem? Ja mam dwie dziewczyny: Maszę 26 lat i Wiki 23 lata.


@TantnisKrzyzowiaczek: Przyślij je do mnie.
Jak wpuszczasz kogoś do domu to przemeblowujesz mu pokój pod jego widzimisię


@TantnisKrzyzowiaczek: Ale to jest nasz Polskie widzimisię żeby wisiała również Ukraińska flaga. Moje przynajmniej jest.

Będziemy mieć z nimi problemy, zobaczysz.


@TantnisKrzyzowiaczek: Problemy to mamy z Konfiarzami i januszami biznesu, albo z przestępcami. Nie z Ukraińcami - niczym się nie różnią od zwykłych Polaków.

Gdzieś tutaj jeszcze pojawił się "zarzut" że przez te flagi Ukraińskie Ukraińcy poczują się
@neib1 jak się nie dzieje jak po raz kolejny jest łamana konstytucja? Niech dadzą swoje rozporządzenie, że niby na czas wojny czy coś. Zawsze można coś zrobić ale po co?
faktycznie z tymi flagami UA robi się przegięcie. Gdzie nie spojrzysz tam UA. Ja wszystko rozumiem, wojna i te sprawy, ale serio to jest konieczne?


@SillyWombat: olaboga, flaga obcego państwa w moim kraju mnie atakuje, Braun ratuj!!!!