Wpis z mikrobloga

faktycznie z tymi flagami UA robi się przegięcie. Gdzie nie spojrzysz tam UA. Ja wszystko rozumiem, wojna i te sprawy, ale serio to jest konieczne?


@SillyWombat: Ukraińcom jest z tego powodu dużo przyjemniej, a nam nic złego się z tego powodu nie dzieje.
  • Odpowiedz
@EvilToy: ja go nie tłumaczę, bo konfa to stado baranów. Oni sami nie wiedzą o co im samym chodzi. Odnoszę się jedynie do flag. Co do Brauna - może niech dalej produkuje AGD a nie się zajmuje polityką, bo to drugie mu nie wychodzi.
  • Odpowiedz
w mojej ocenie to zaczyna wyglądać karykaturalnie


@SillyWombat: no to z jednej strony ludziom jest dużo przyjemniej w obcym kraju, a z drugiej tobie to wygląda na przesadę. Wg mnie pierwsza rzecz jest dużo ważniejsza ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@neib1: Pomagamy im rzeczowo, politycznie. Czy wszędzie muszą wisieć ich flagi? Oczekiwałbym, że w PL będą wisiały flagi PL i UE. Reszta wg protokołu dyplomatycznego. Tam gdzie sobie ludzie prywatnie wieszają, czy przyklejają na samochodach - ich sprawa, ale czemu w urzędach?
  • Odpowiedz
Lol, mod mi commenta usunął

To jeszcze raz
jeżeli flaga państwowa jest eksponowana w jednej linii z innymi flagami (np. samorządowymi) lub flagami innych krajów, powinna zajmować pozycję uprzywilejowaną, tj. skrajną na prawo;

Czyżby Braun po raz kolejny wykazał sie brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem ?? XD
  • Odpowiedz
@kurczok: akurat ważniejsza powinna być z lewej, ale nie zmienia to faktu, że "flaga" ma swoją precyzyjną definicję. Nie każda dekoracja w barwach flagi jest flagą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arizona12: Nie
Zgodnie z wytycznymi NIK
jeżeli flaga państwowa jest eksponowana w jednej linii z innymi flagami (np. samorządowymi) lub flagami innych krajów, powinna zajmować pozycję uprzywilejowaną, tj. skrajną na prawo;
  • Odpowiedz