Wpis z mikrobloga

"Niedzielski wyjaśnił, że pieniądze przeznaczone na leczenie uchodźców z Ukrainy nie będą pochodzić ze składek zdrowotnych Polaków. - To będą dodatkowe środki z budżetu państwa i to jest decyzja premiera Morawieckiego - zaznaczył."

Uff uspokoił mnie, że to nie pójdzie z moich pieniędzy tylko z budżetu państwa.. Nosz kur&^%
#koronawirus #ukraina #wojna #zdrowie
  • 53
  • Odpowiedz
@razorn3: Wiem ze dla pietnastolatka to sa duze kwoty ale tak to dziala na swiecie. Nie masz ubezpieczenia ktore obowiazuje, placisz.
I co mnie obchodzi z czego ma zaplacic. Idzie na porodowke, dostaje rachunek.

Niech rzad ukrainy stworzy umowe o pokryciu kosztow leczenia po wojnie i tyle.

Stac nas na leczenie dzieci ukraincow xd #!$%@? nas nie stac na leczenie naszych dzieci, co ty #!$%@?, gdzie ty sie uchowales. Ja
  • Odpowiedz
@kroud: Ale ty tak serio? Przeczytałeś ze zrozumieniem to co napisałem i co ten człowiek powiedział?! Ze składek Polaków nie, ale z budżetu kraju. A budżet kraju skąd się bierze?! Ja nie powiedziałem nie pomagać! Pomagać, pomagać z moich wpływów do US itd. Ale nie robić pani z logiki
  • Odpowiedz
mały zawistny człowieczku jakie rozwiązanie widzisz?


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Rozwiązanie jest bardzo proste. Niech ci pisowcy nie kłamią. Nie chodzi o to, że to Polacy za to zapłacą, ale o to, że Niedzielski tak opowiada, jakby to Morawiecki z własnych wykładał
  • Odpowiedz
mały zawistny człowieczku jakie rozwiązanie widzisz? Dasz tym ludziom umrzeć?


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: ja się wtrące, ale może nie chodzi o nienawiść tylko o to, że jak zwykle pisiory to #!$%@??

Gdyby Morawiecki powiedzial wprost "Polacy to będzie kosztować, ale nie mamy wyjścia, musimy pomóc tym ludziom" to brzmi to trochę inaczej i jest uczciwe a nie "Polacy, to nie będzie nic kosztować, bo nie pójdzie z Waszych składek tylko ja, sam, wasz dobry morawiecki dam z
  • Odpowiedz