Wpis z mikrobloga

Mechanizm tindera działa w ten sposób, że pierwszy profil który Ci sie wyświetla po odpaleniu apki jest laski, która ma OGROMNE powodzenie i wskaźnik rzutów w prawo bliski 100%.
Tak się składa, że obecnie w kraju nad Wisłą praktycznie za każdym razem, kiedy włączasz tindera na pierwszym miejscu pojawiają sie profile Ukrainek.

Trudno sie dziwić takiej sytuacji. Polacy wybierają Ukrainki bo są one jak świeża, pachnąca łąka usłana różami bez kolców, gdzie słońce wstaje wraz ze spiewem skowronków, a mrówki zaczynają pracę wędrując po żyznym czarnoziemie. p0lki za to są jak ten rów do którego spływa przebita kanalizacja Twojego sąsiada - szkoda gadać i tak nikt z tym nic nie zrobi.

#tinder #p0lka #blackpill #badoo #zwiazki #ukraina #podryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill #heheszki
BurzaGrzybStrusJaja - Mechanizm tindera działa w ten sposób, że pierwszy profil który...

źródło: comment_1647253169SCd039vY436RC8OiSONrN0.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: Ukrainek po prostu większy odsetek jest ładnych, uroda podobna, jednak ulane Polki, często przerabiające się na chłopów albo z kolorowymi włosami są mniej atrakcyjne dla mężczyzn niż ładne zadbane Ukrainki.


@mmafame: nawet nie kolorowe włosy, czy tatuaże odpychają od Polek, co głównie fakt, że są ulane. Wiekszy odsetek ładnych Ukrainek wynika głównie z ich zgrabności, a nie super genów, bo te są podobne. Polki te 20 lat temu też
  • Odpowiedz
@Edisonof: Widzę po miniaturkach z grubsza kogo mam w lajkach, często są to te same zdjęcia co na innych portalach. Często są to ludzie w promieniu 5km. Często mam w lajkach kogoś miesiąc, po miesiącu wpada mi para i widzę że to ktoś kto mieszka na tym samym osiedlu więc nie ma ch..a żeby wcześniej mi się nie wyświetlał bo notorycznie widzę że "nie ma nikogo, zmień kryteria wyszukiwania". To że
  • Odpowiedz