Wpis z mikrobloga

Mechanizm tindera działa w ten sposób, że pierwszy profil który Ci sie wyświetla po odpaleniu apki jest laski, która ma OGROMNE powodzenie i wskaźnik rzutów w prawo bliski 100%.
Tak się składa, że obecnie w kraju nad Wisłą praktycznie za każdym razem, kiedy włączasz tindera na pierwszym miejscu pojawiają sie profile Ukrainek.

Trudno sie dziwić takiej sytuacji. Polacy wybierają Ukrainki bo są one jak świeża, pachnąca łąka usłana różami bez kolców, gdzie słońce wstaje wraz ze spiewem skowronków, a mrówki zaczynają pracę wędrując po żyznym czarnoziemie. p0lki za to są jak ten rów do którego spływa przebita kanalizacja Twojego sąsiada - szkoda gadać i tak nikt z tym nic nie zrobi.

#tinder #p0lka #blackpill #badoo #zwiazki #ukraina #podryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #redpill #heheszki
BurzaGrzybStrusJaja - Mechanizm tindera działa w ten sposób, że pierwszy profil który...

źródło: comment_1647253169SCd039vY436RC8OiSONrN0.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@KneelYouFool żeby częściej zobaczyć profile dziewczyn, które Cie polubiły wystarczy, że ustawisz zasieg na najmniejszy - wszystkie dziewczyny, ktore sie wyświetla i będą dalej niż ustawiony zasięg na 99% rzuciły Cie w prawo. Wyjatkiem są te, ktore mają zmienioną lokalizacje bo używają golda.
  • Odpowiedz
@tinder_project: Skończ pier...ć swoje blackpillowe brednie. Na FB randkach mam 2 razy więcej par chociaż siedzi tam 5 razy mnie osób. Możesz być nawet 10/10 i nic Ci to nie da jeśli nikomu nie będziesz się wyświetlał. Wróciłem na stare nieaktywne konto, poprzesuwałem w prawo i pyk 0 par. Założyłem IDENTYCZNE konto z tym samym opisem, zdjęciami tylko z innego numeru, poprzesuwałem DOKŁADNIE te same kobiety i pyk 30 par.
  • Odpowiedz
Wróciłem na stare nieaktywne konto, poprzesuwałem w prawo i pyk 0 par.


@KneelYouFool: ja #!$%@? kolejny geniusz
Skoro zalogowałes się na jakieś stare nieaktywne gówno to musisz z 2 tygodnie czekać zanim baby się dokopią do twojej przeciętnej mordy a następnie całe 5% da cię w prawo

Giga cope z twojej strony + totalna nieznajomość
  • Odpowiedz
Upraszczając
Jak masz zaruchać to to zrobisz, nie ma zadnego znaczenia czy z darmowego konta czy z premium

A jak nie ogarniasz to premium tez nic ci nie da.

Zwalanie swoich niepowodzeń na algorytm tindera to giga przegrywowy cope
  • Odpowiedz
Jesteś przeciętniakiem = na tinderze będziesz cierpieć


@tinder_project: Widać nie jestem bo zawsze całkiem dobrze mi tam szło.
Copem jest myśleć, że w tinderze nie istnieją wszelakie algorytmy mające nakłonić Cię do zakupu superlajków i konta premium. Przecież to by było wręcz nielogiczne żeby aplikacja służąca do wyciągania kasy nie stosowała takich tricków. Następny k..a jego mać rekin randkowania który nie widzi różnicy między możliwością zobaczenia kto Cię polajkował i
  • Odpowiedz