Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@#!$%@?: #!$%@? ogarnijcie się z tą Holandią. To jest kraj wielkości jednego województwa gdzie połowę wydarli morzu i mieszka tam połowa Polaków i w drugie tyle turków i innych arabów, że ledwo da się znaleźć mieszkanie a wy jeszcze chcecie tym biednym ludziom zesłać kolejnych XD Chyba zakwaterować ich #!$%@? na barkach dryfujących po kanałach xD
@#!$%@?: tutaj nikt nie ma problemu, ze pani ma cyferki na koncu nicku? Tylko przeszkadzają jak jest narracja pro putinowska? xd Poza tym te "zbieranie pieniedzy" na uchodzcow, gdzie te pieniadze trafiaja? Przez kogo sa przezerane? Bo na pewno nie przez uchodzcow
@mike-mo: osobiście uważam, że uchodzcy powinni mieć prawo wybrać sobie gdzie będą mieszkać, wiadomo, że prawo w danym kraju będzie bardziej lub mniej przyjazne i głownie to będzie miało wpływ. Ale jeśli wszyscy bedą chcieli zostać w Polsce to dla mnie ok, zwłaszcza, że sam jestem rozlokowany w UK
@elementarz1: nie, ale uwierz mi, że jest w #!$%@? mniej w Holandii. Poza tym, Holandia nie jest zbyt bezpiecznym krajem. Do zeszłego roku obowiązywał 4 poziom (w 5 stopniowej skali) zagrożenia atakami ;) teraz jest 3. poziom