Wpis z mikrobloga

Cześć, pierwsze 4 tygodnie minoxidilu za mną.

Przesyłam update 9 tygodni po przeszczepie w Turcji (clincana, 3.2k graftów, 20lvl, 3k euro)

Widać lekką różnicę (światło zrobiłem jak najlepsze na obu zdjęciach, aby nie było oszustw, bo nie chcę siebie oszukiwać :)

Jak się czuję?

-łeb z tyłu jeszcze czasami swędzi
-z przodu z dnia na dzień coraz gęściej
-rzadko już opuchnięta twarz.

**Ogólnie to luzik i wszystko jest git.

Co robię, aby był jeszcze lepszy efekt i w przyszłości cieszył się normalnymi włosami?

-masuję głowę 2x10min dziennie
-alocutan forte 2x dziennie na koronę głowy od 4 tygodni (łeb coś bardziej swędzi, ale do przeżycia, zobaczymy jak później)
-finaster 1.25mg 3 tygonie co drugi dzień i od 3 tygodni co trzeci dzień (zero uboków jak dotąd)
-1.5mm mikroigłowanie co sobotę wieczorem, wtedy nie nakładam minoxa ani na brodę ani na włosy, bo twarz też co sobotę igłuję xD (dermapen https://allegro.pl/oferta/dermapen-10-szt-kartridzy-derma-pen-mezoterapia-7925825111?snapshot=MjAyMi0wMi0xOFQxMjozMjoxNS40ODZaO2J1eWVyOzdjMGVhYTg3MGIyNzI0MWNkNmZhNDQ4YTIzNTRjM2JkNTBmNWQxMzc1ZmY0ODE0Njc3ZGIwYmIwNjQ0ODYxMGM%3D, polecam)

Co suplementuję? (stricte na włosy)

-biotyna 5mg dziennie
-witamina b complex 1xdziennie
-herbata z pokrzywy 2xdziennie
-(tutaj dołożę jeszcze skrzyp 2x dziennie herbata w tym tygodniu)
-(tutaj dołożę sok z pokrzywy 25ml codziennie, jednak w tym tygodniu dopiero go będę miał xD)

W razie pytań lub porad jestem całkowicie otwarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag #p-------------s , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz
s0ngo.**

#minoxidil #lysienie #looksmaxing #przeszczep
s0ngo_ - Cześć, pierwsze 4 tygodnie minoxidilu za mną.

Przesyłam update 9 tygodni ...

źródło: comment_16471736221QQnLsOCtymErVC7o38KoH.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@s0ngo_: Też mam bardzo słabiutkie, a jako dziewczyna jest to wyjątkowo p--------e. Stosuję szampon, wcierkę i tabletki i jak na mnie to już jest bardzo dużo xd także ból znam
  • Odpowiedz
Ciekawy jestem, ile grafów na same zakola, myślisz że dałoby radę zrobić przeszczep za 7-8 tys coś takiego 1600 grafów? Mam same zakola i włosy w c--j gęste
  • Odpowiedz
@Cecill: 30 zł na allegro dermaroller, na początek wystarczy, potem możesz kupić tego dermapena co podałem link, 200zł, starczy na dobre kilka lat :)
  • Odpowiedz
@MasterTon: zależy jakie zakola, musiałbyś wysłać foty na konsultacje (darmowe) i Ci powiedzą co i jak. Ja robiłem w Turcji, to miałem pakiety, mniej się nie dało, ale ja i tak potrzebuję więcej, więc pewnie na drugi pojadę soon.
  • Odpowiedz