Wpis z mikrobloga

nie wiem czemu "oświecona" część wykopków tak się pluje na hejt na Bartosiaka i na dodatek tych hejterow wyzywa od onuc. Onucą to jest ten przygłup i szur, z którym większość contentu ostatnio robi, a jak macie go za oświeconego to przeczytajcie chociaż ze dwie książki co polecił albo tweety tych co śledzi, po prostu wprowadził na polski rynek coś, co w Stanach jest na porządku dziennym, a że robi to w tym swoim śmiesznym języku... xD poczytajcie chociażby opinie Wojczala na temat tej ANW, ktoś z ekspertów dobrze kiedyś powiedział, ja ktoś nie jest wojskowym to niech się nie bierze za strategię, pole bitewne, taktykę, osprzęt itd. bo byłem szeregowiec w zawodowym ma od niego większe pojęcie.
Na dodatek prowadzenie się ciągle z tym szurem Zychowiczem w jego szurstwie i jego idolem Studnickim xD to tak, jakby dziś ktoś wymyślił, żeby iść z Putinem na Ukrainę (w PL obecnie to chyba tylko Gryguć, ewentualnie Korwin i Braun by na taki pomysł wpadli)
Oraz to, że NATO by się zachowało jak w 1939 r. (historycy im zawsze wypominają, że historia dwa razy tak samo się nie powtarza)
#ukraina #bartosiak
  • 30
@Jim2Lahey: no i właśnie zostałeś ruska onuca. wykopki nie obejrzą Wojczala, czy innych, bo to są źródła informacji które są niepopularne. Nie był u stanoskiego i #!$%@? się znają. A za każdą krytykę, czy nawet heheszki ze swojego guru odpowiadają zesraniem się. Z resztą czego się spodziewać, jeden kolega tutaj mi napisał, że to Bartosiak wymyślił w 2015 roku że Chiny chcą gospodarczo zdominować USA.
@Jim2Lahey: a co do tych, w piszą, że przewidział jakąś wojnę handlowa z Chinami xD przeczytajcie sobie postulaty Trumpa z jego pierwszej kampanii wyborczej i co tam miał napisane o Chinach, w USA przecież już to dawno trwa
@Beefandfish: Bartosiak nie ma żadnego znaczenia w polityce co pokazał w CPK, tak samo jak i Kukiz swego czasu, polityka to nie miejsce dla teorytekow czy idealistów, a dla zlodupcow umiejących kłamać w imię swojego dobra, gdzie trzeba pokazać fucka czasem tak jak Polska USA nogami. Bartosiak się nie nadaje do polityki, zreszta sam o tym mówił nieraz. Ale skoro się nadaję, niech się też nie mądrzy tak, bo nie wie,
onucami są w waszym przypadku ci, co mącą na temat NATO


@Jim2Lahey: bartosiak nie maci na temat nato, od 10 lat #!$%@? o tym ,ze powinnismy zaciesniac sojusz, wydawac wiecej na uzbrojenie, zaciesniac wspolprace wywiadowcza. To onuce znalazly sobie narracje, ze bartosiak niby mowil, ze nato NA 100% NIE POMOZE co jest gowno prawda bo on zawsze mowil, ze gdy nastapi atak na polske to amerykanie moga potrzebowac x czasu aby
@kfiatek_na_parapecie: marzeniem Rosjan jest żeby polski obywatel bał się 3 wojny światowej, lub jak powiedział Twój guru w przypadku wojny Polak ma "spisać testament i uporządkować rzeczy". Taki to jest Bartosiak mąż stanu który sieje defetyzm, uważa że polska padnie w 2 dni, a NATO nie zadziała. Plot twist Ukraina nie padła w dwa dni, a NATO i zachód zadzialaly od razu. Miłego rozpracowywania gości od memów agencie specjalny.