Wpis z mikrobloga

Sąsiad - ludzki śmieć. Zatruwa mi codzienne życie od paru miesięcy, drze mordę, jego tv buczy bo w godzinach 17-24 nastawia na full, w a weekend cały dzień, poza tym bije żonę itd. Gadanie z nim tylko pogorszyło stosunki. Niedługo się wyprowadzam stąd przez niego.
Zwyzywał mnie też raz od konfidentów, a jeszcze sobie nie zasłuzyłem na to miano dlatego chcę podziałać. Jest jakieś miejsce gdzie anonimowo mogę zgłosić jego notoryczne złe parkowanie? Pod blokiem jest problem ze znajezieniem wolnego miejsca ale on ma swoje osobiste. Mianowicie codziennie staje niedaleko naszego wielkopłytowego bloku przy śmietnikach "na kopercie". Śmieciarka nie ma jak podjechać pod sam śmietnik przez to. Mam już przygotowaną kolekcję zdjęć. Tylko gdzie to teraz wysłać?
Poza tym po wyprowadzce mogę mu coś śmierdzącego zrobić z tym samochodem? Myślałem żeby rybę z puszki mu gdzieś wlać.
#samochody #sasiad #mieszkanie #konfident
  • 33
@Fristo: od dzieci z wykopu dostaniesz tylko 'mądre' porady typu nasraj mu na maskę. Możesz spróbować wysłać to na uprzejmiedonosze (zawsze coś) ale reakcja zależy od sprawności SM w Twoim mieście. Spróbuj też wysłać zgłoszenie bezpośrednio do SM na maila lub zamieścić na FB osiedla, dzielnicy, miasta etc. Jak nie pomoże to zainwestuj na koniec w to (allegro):
Pobierz President_Hubert - @Fristo: od dzieci z wykopu dostaniesz tylko 'mądre' porady typu n...
źródło: comment_1646986615GphyDxOreO9gEJiGAHPYUL.jpg
@President_Hubert: Póki co zgłosiłem policji na tej mapce od noelusa. Nie wiem tylko czy w Poznaniu na to patrzą. Może tak, bo zgłoszeń z ostatniego miesiąca jest sporo. SM też planuję powiadomić. Tu jest gorzej z anonimowością ale może się uda. Będą chcieli zarobić to przyjadą z blokadą. A co do kolców z fotki... :) jak się na allegro nazywają takie shurikeny? pytam z ciekawości
jak mieszka nad toba to byl taki motyw z garnkiem z woda przy suficie i sluchawkamk nalozonymi na niego ale nie wiem czy to dziala :D


@Szlasio: raz nieźle wkurzony stwierdziłem, że to sprawdzę xD ale jednak przeszło mi w trakcie budowania wieży z pudełek na szafce i nie dokończyłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fristo: Starzy indianie mówili że szmata nasączona birolem rzucona na samochód odchodzi razem z lakierem. A w starych podaniach jest dużo prawdy ¯\_(ツ)_/¯
@Fristo: Niestety na takich troglodytów działa tylko jedno - konkretny #!$%@?, a przez to dochodzą chwilowe problemy z prawem, jak prawilniaczek się poskarży na policji, bo widzi, że nie jesteś patusem i może sobie na to pozwolić bez konsekwencji, wtedy trzeba zastosować konkretniejszy #!$%@? w asyście 2-3 kolegów i piętno strachu daje Ci spokój, a patus chodzi jak w zegarku. Nic innego jak pokaz siły do nich nie trafia.