Wpis z mikrobloga

Czy jeśli #rozowypasek odpisuje zdawkowo na wiadomości od dostania od niej matcha, to warto kontynuować te znajomość?
( ͡° ͜ʖ ͡°) praktycznie to ja musze inicjować rozmowe, ona tylko odpisuje ale się nie angażuje, nie pyta co u mnie, gdybym w ogóle nie odpisał to ona też sama z siebie nie napisałaby ¯\(ツ)_/¯ czemu tak różowe księżniczkuja, że nawet jak Ci dadzą matcha to i tak nie odpisuja, przecież jezeli one nie potrafią minimalnie zaangazować sie w pisanie, to na żywo tez nie bedzie miało sie z nią o czym rozmawiać ¯\(ツ)_/¯

#pytanie #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@userrrr: > Ale nawet do seksu takie się nie nadają, bo leżą jak kłody - jak dmuchane lalki, to cud ze same potrafią oddychac ¯_(ツ)_/

A skąd możesz to wiedzieć? XD #!$%@?, nie leć proszę myśleniem wykopka błagam

@Bamran99: > Może być też opcja,ze jestes nudny podczas konwersacji

Tak jak Ty, dlatego zostajesz u mnie na wyświetlonym :*
  • Odpowiedz
@userrrr: 99% kobiet tak odpisuje, wiec albo sie z tym pogodzisz, albo szukaj igły w stogu gówna

Oczywiście jakbyś wyglądał jak Tom Hardy, to odpisywalyby szybciej niz Flash the faster man alive ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@login-rozowy_pasek: Odpuściłem. Szczerze Ty i reszta mirków bardziej jesteście zaangażowani w odpisanie mi niz ona kiedy sytuacje są inne i powinno być #!$%@? odwrotnie, bo poznając kogoś chyba logiczne wydaje sie, że będziesz zaangażowana, a dzisiejsze Twoje koleżanki z twojej płci zachowują się jak upośledzone ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz