Wpis z mikrobloga

Czy jeśli #rozowypasek odpisuje zdawkowo na wiadomości od dostania od niej matcha, to warto kontynuować te znajomość?
( ͡° ͜ʖ ͡°) praktycznie to ja musze inicjować rozmowe, ona tylko odpisuje ale się nie angażuje, nie pyta co u mnie, gdybym w ogóle nie odpisał to ona też sama z siebie nie napisałaby ¯\(ツ)_/¯ czemu tak różowe księżniczkuja, że nawet jak Ci dadzą matcha to i tak nie odpisuja, przecież jezeli one nie potrafią minimalnie zaangazować sie w pisanie, to na żywo tez nie bedzie miało sie z nią o czym rozmawiać ¯\(ツ)_/¯

#pytanie #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
  • 56
@Vandal83:

Jak Ci sie uda to pewnie będzie pisać aż będziesz miał dość


No chciałbym tak w końcu chociaż raz w życiu żeby to ktoś mną był bardziej zainteresowany niż ja nim ( ͡° ʖ̯ ͡°) bo to dołujące, praktycznie każda z którą pisałem zachowuje się tak jak opisałem wyżej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@login-rozowy_pasek: No a ona księżniczkuje, odpisuje tylko kiedy ja coś napisze sama z siebie nic, nawet nie zapyta co u mnie żeby pociągnąć ten temat, bo jednak w rozmowie muszą uczestniczyć dwie osoby, a nie tylko jedna się wysila, bo wtedy nie ma rozmowy tylko jest monolog
¯\(ツ)_/¯¯\(ツ)_/¯