Wpis z mikrobloga

Czy jeśli #rozowypasek odpisuje zdawkowo na wiadomości od dostania od niej matcha, to warto kontynuować te znajomość?
( ͡° ͜ʖ ͡°) praktycznie to ja musze inicjować rozmowe, ona tylko odpisuje ale się nie angażuje, nie pyta co u mnie, gdybym w ogóle nie odpisał to ona też sama z siebie nie napisałaby ¯\(ツ)_/¯ czemu tak różowe księżniczkuja, że nawet jak Ci dadzą matcha to i tak nie odpisuja, przecież jezeli one nie potrafią minimalnie zaangazować sie w pisanie, to na żywo tez nie bedzie miało sie z nią o czym rozmawiać ¯\(ツ)_/¯

#pytanie #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@login-rozowy_pasek: Dlaczego z gadki jej się nie spodobałem skoro to ja inicjuje cały czas tematy?
¯\_(ツ)_/¯ to co mam mówić żeby się księżniczce spodobać z gadki? Mam tez udawać zimnego, niedostęonego typa i odpisywać zdawkowo?
  • Odpowiedz
@login-rozowy_pasek: Gdziekolwiek bym nie szukał wynik jest taki sam. Nie wiem może jakis miras klonuje te klony, bo każda zachowuje się tak samo no i jeszcze są te ktore w ogóle nie odpisują pomimo ze korzystaja z portali randkowych. Na ulicy nie podchodze, bo wg dzisiejszych dziewczyn jest to creepy, bo ona się spieszy nie ma czasu
  • Odpowiedz