Wpis z mikrobloga

@ovation
Jak byl covid to zamykali szpitale a lekarze nie przymowali na badania. Mój siostrzeniec zmarł z powodu odwoływania zabiegu i późniejszego braku przyjęć.
Wtedy też ginęli cywile przez decyzję niby naszych sprzymierzeńców (rzadu). Wymordowali tysiące ludzi swoimi decyzjami. Lekarz powinien leczyć czy to w epidemia czy to w wojnę.

Więc przestań #!$%@?ć.
@NiespodziewanaRiposta: Szkoda strzępić ryja. U mnie w rodzinie zmarło kilka osób (w tym jeden anty-szczep, jak już były dostępne szczepionki), mój tata prawie zmarł w szpitalu (wtedy jeszcze nie było szczepionki, ale mieliśmy szczęście, że bliska osoba zareagowała mimo zapier*dolu i zobaczyła, że jest zator) i równo po roku wyszła mu białaczka - najprawdopodobniej pocovidowa, bo lekarze zaczęli widzieć zbieżność przypadków w szpitalach u siebie. Do tego mam rodzinę pracującą na
zaczęła się dopiero dwa tygodnie temu?


@Mehmet_arcimboldo: Oczywiście że nie. Ale nie widzę związku z głupim memem sugerującym że jesteśmy hipnotyzowani/ogłupiani przez rząd/media najpierw informacjami o covidzie, a teraz o wojnie
@Octarine: ten mem jest super, dawałem go ze 2 dni temu,
co tam się działo w komentarzach u panie XD

ludize piszą że "media wcale nie manipulują, tam naprawdę jest wojna, nikt nie jest zahipnotyzowany..." a potem Ci sami ludzie chcą mnie zlinczować jak napisze że "tak uchodzcom trzeba pomagać, ale czy nasza gościnność nie jest za duża? my im od razu dajemy mieszkanie, pracę, miejsca w przedszkolu, pesel i pewnie
szury porzuciły wirusologię na rzecz konfliktów zbrojnych XD to o nich ten obrazek XD szybki przeskok pomiędzy teoriami spiskowymi


@su1ik: nie ośmieszaj się, ile Ci płacą dziennie za te bzdury? odwrotnie, zgodnie z obecną narracją w TV. xdd