Wpis z mikrobloga

@little_muffin: @WaveCreator: @PandaCKratka: poświęciłem się dla was i zrobiłem risercz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Otóż inwestycja budowana jest przez słynnego krakowskiego dewelopera Develia i nazywa się Słoneczne Miasteczko i słusznie, że "miasteczko", a nie "miasto" bo z miastem to już lokalizacyjnie nie ma wiele wspólnego

Lokalizacja jednakże bardzo atrakcyjna przy dobrze znanej i lubianej krakowskiej ulicy Czeczów gdzieś pomiędzy "ja #!$%@? gdzie to jest", a
Pobierz p.....k - @little_muffin: @WaveCreator: @PandaCKratka: poświęciłem się dla was i zrob...
źródło: comment_1646936428fxXOCPS2xYB4V7ghwYfOZJ.jpg
@KromkaMistrz możecie mi powiedzieć o co wam chodzi? Chcielibyście mieszkanie w centrum Krakowa za 6k M2? Przecież to oczywiste, że aby było taniej musi być w gorszej lokalizacji. Dlatego w normalnym świecie ludzie powinni oceniać,że nie stać mnie na centrum więc kupuje obrzeża i może za X lat wymienię na bliżej centrum gdy się dorobię. Niestety teraz są czasy: nie stać mnie ale muszę gdzieś mieszkać więc biorę kredyt na 1mln i
@little_muffin: ja od zachodniej strony miasta do centrum jeżdżę (gdy wybieram zbiorkom) tylko koleją aglomeracyjną, w porównaniu do komunikacji miejskiej jest to zajebista sprawa. Czysto, szybko i bez meneli. I co najlepsze, taniej niż MPK. Tylko faktycznie dużym minusem jest to, że kursuje zbyt rzadko, to powinno jeździć maksymalnie co 20 minut... Skoro miasto nie ogarnia, i najprawdopodobniej nigdy nie ogarnie jak należy komunikacji tramwajowej/autobusowej, to powinno jednak działać w tym