Wpis z mikrobloga

Neuropo, jesteście chorymi ludźmi, jeżeli popieracie gnojenie nas przez europejskich obłudników, którzy śmielej atakują Polskę niż Rosję.

Doborowe grono. Spurek, post-komuchy crew, Róża Thun, Sośnierz z PO, wdowa po Santo Subito, matkobijca i Janusz powiatowy z PSL’u.

Każdy z tych europosłów powinien za to odpowiedzieć - jak za sabotaż. Tracimy miliardy w trakcie wojny w imię gierek politycznych. Wstyd.

#ukraina #wojna #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #konfederacja #polityka
Pobierz Tywin_Lannister - Neuropo, jesteście chorymi ludźmi, jeżeli popieracie gnojenie nas p...
źródło: comment_1646925021g2sXVXyuedWd943o4dwEzD.jpg
  • 115
@Kempes: Właśnie i to jest to, liczyłem, że na prawdę wezmą sobie do serca, że polska w tym momencie jest ważniejsza niż swoje urojenia i dotyczy to i jednej i drugiej strony, ale sie mylilem :( Chciałbym, żeby pis pochylił głowę i dogadał sie z UE, chciałbym, żeby takie osoby jak ochojska w tym momencie stonowały swoj jezyk, kowalski nie #!$%@? o winach tuska...
@Tywin_Lannister: ale wy wszyscy śmieszni jesteście. Kłócicie się a oni wszyscy z was kpia. Mamy teraz czarno na białym jak już dawno wszyscy dookoła byli dogadani, żeby Polsce #!$%@?. Prosty przykład z dziś kiedy ceny paliw na rynku wyskakują w kosmos a co robi państwowa spółka? Ustala historyczna marżę, żeby jeszcze #!$%@? Polakom. Przez lata kreowanie polityki na populizmie, jak najmniejszym kosztem. Po co inwestować pieniądze skoro można się nic nie
@orzeszkowydidi: a mógłbyś rozwinąć? Z chęcią bym posłuchał. Mam trochę znajomych w sądownictwie, bez wchodzenia w szczegóły i rzeczywiście słyszałem o jednej śliskiej akcji w Rzeszowie. Kwestia jest jednak taka, że tutaj winni byli lokalni, pisowscy urzędnicy. Czy wcześniej było inaczej? Nie. Wpychanie swoich gdzie tylko się da, to nieodłączny, #!$%@? atrybut władzy.

Anyway, jakbyś rozwinął, byłoby super.
@Tywin_Lannister: Moja wcześniejsza wypowiedź w temacie - Widzisz z burzeniem się na blokowanie kasy PL za wprowadzanie sowieckich sądów przy jednoczesnym przyjmowaniu uchodźców, jest tak jak z tym że jak przyjadę jako strażak ugasić ci pożar w garażu, to nie znaczy że mogę wejść ci do domu i wyruchać żonę na stole w salonie i pomiędzy mną i tobą wszystko jest OK.
wiele ruchów PiS jest po prostu złych, to fakt, ale porównywanie PiSu do rządów Rosyjskich (Białoruś = Rosja) to jest serio bardzo duże przegięcie.

@UzurpatorRacji: to jest przegięcie tylko dlatego, bo UE im blokuje autorytarne zapędy. Ty myślisz, że Białoruś i Rosja tak z dnia na dzień stały się reżimami? I oni byli tam gdzie pisowcy dzisiaj, autorytarny reżim nie pojawia się z dnia na dzień, to lata zawłaszczania demokratycznych instytucji.