Wpis z mikrobloga

Neuropo, jesteście chorymi ludźmi, jeżeli popieracie gnojenie nas przez europejskich obłudników, którzy śmielej atakują Polskę niż Rosję.

Doborowe grono. Spurek, post-komuchy crew, Róża Thun, Sośnierz z PO, wdowa po Santo Subito, matkobijca i Janusz powiatowy z PSL’u.

Każdy z tych europosłów powinien za to odpowiedzieć - jak za sabotaż. Tracimy miliardy w trakcie wojny w imię gierek politycznych. Wstyd.

#ukraina #wojna #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #konfederacja #polityka
Tywin_Lannister - Neuropo, jesteście chorymi ludźmi, jeżeli popieracie gnojenie nas p...

źródło: comment_1646925021g2sXVXyuedWd943o4dwEzD.jpg

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trixie:

jedyne znaczące media które należało do partii rządzącej, czy może raczej do skarbu państwa to TVP, więc kłamiesz. A TVN to jest stacja prywatna, więc gratuluje za brak wiedzy.


Widze ze masz ogromna wiedze na temat owczesnego rynku medialnego. Media publiczne wspieraly rzad a najwieksze prywatne stacje i gazety mialy kapital z niemiec wiec wiadomo bylo ze wspieraly pro niemiecki rzad Tuska. Zajebista rownowaga medialna niczym w komunistycznych Chinach ale wiadomo wszystko sie zgadzalo bo kapital prywatny wiec w teorii powinien byc
  • Odpowiedz
idea jest słuszna


@UzurpatorRacji: Jak tak dalej pójdzie to nie będzie dekomunizacji tylko depisyzacja, bo przyjdzie może inna ekipa, stwierdzi, że trzeba wykonać wyroki TSUE to się skończy #!$%@? KRS, wszystkich powołanych z wadą sędziów, TK i SN.

Na dekomunizację JEST JUŻ ZA PÓŹNO, TRZEBA TO BYŁO ZROBIĆ OD DESKI DO DESKI W 1989. Tylko kto by wtedy orzekał w sprawie o kradzież roweru w
  • Odpowiedz
@Sin-: dzięki, dowiedziałem się trochę nowego. Szczególnie ten fragment o nie studzeniu gospodarki. Sęk w tym, że ja polemizowałem z argumentem, że glownym powodem inflacji jest socjal.

Ten rząd pozbył się osób kompetentnych bo nie działały po myśli partii.


zgoda, ale czy to nie jest tak, że to dzieje się od lat na naszej scenie politycznej? Że wszędzie jest to pieprzone kolesiostwo i, tak jak pisałem
  • Odpowiedz
Czy to robi z PiSu rząd a'la rosyjski? Nie.

@UzurpatorRacji: Czyli jak już będziemy drugą Rosją, to już zaczniesz kumać, że coś jest nie tak, czy tak powolutku będziesz im pozwalał na wszystko, co w Rosji, czy Białorusi jest standardem?

pokazuje Twój brak wiedzy historycznej i geopolitycznej. Nie masz bladego pojecia w takim razie, jeśli sądzisz, że to co się dzieje obecnie u nas to mniej więcej to samo, jak czasy... no właśnie, jakie? Możesz wskazać okres, w którym z demokratycznego państwa Rosja (a może Związek Radziecki?) stał się reżimem? Ja nie będę Cię uczył, tym bardziej, że nie słuchasz argumentów.


Proszę bardzo, lata 90' dla Białorusi, początek dekady od 2000 roku dla Rosji. Pisząc takie rzeczy udowadniasz, że jesteś ignorantem i nie masz pojęcia na tematy na które się wypowiadasz. W tych krajach, najkrócej w Białorusi, był krótki okres demokratyczny. Jelcyn został wybrany demokratycznie, co do Putina z kolei już można wątpić, ale pierwsze wybory mimo iż w brudny sposób, to jednak został demokratycznie wybrany. Kolejne już można kwestionować. Łukaszenka też został
  • Odpowiedz
@UzurpatorRacji: wiesz co, ta polaryzacja się zaczęła w 2005, doprowadziła do zwycięstwa w wyborach w 2007 roku, ale partia rządząca potrafiła to odwrócić tylko #!$%@? o morderstwie smoleńskim, a prawda jest taka, że nie było żadnego interesu w tym, żeby kogokolwiek zamordować. Ówczesny prezydent miał wyniki wyborcze w sondażach na poziomie jednocyfrowym i gdyby nie Smoleńsk, to zapewne już dzisiaj nie byłoby partii rządzącej. Prawda jest taka, że Jarosław się
  • Odpowiedz
Tutaj zrozumiałem, że merytorycznej dyskusji nie będzie:

Proszę bardzo, lata 90' dla Białorusi, początek dekady od 2000 roku dla Rosji


Potem znowu przekręcanie moich wypowiedzi. Sorry, ale nie mam już czasu i chęci na dyskusję. Cytując Ciebie, już od długiego czasu dyskutuję z lemingami i potrafię poznać kiedy argumenty nie mają sensu, bo druga strona po prostu powtarza swoje i przekręca moje wypowiedzi + interpretuje pod siebie moje intencje.
Tutaj chyba najbardziej prychnąłem, w kontekście Twojej manipulacji moimi wypowiedziami:
  • Odpowiedz
  • 1
@Tywin_Lannister że co, że kara ma być anulowana, bo wojna? To może od razu zamknąć TVN, bo wojna. A kaczafi na króla Polski, bo wojna.

Prosto to można rozwiązać, jeden człowiek to blokuje, Ziobro. Nikt więcej, wiesz?
  • Odpowiedz
Neuropo, jesteście chorymi ludźmi, jeżeli popieracie gnojenie nas przez europejskich obłudników, którzy śmielej atakują Polskę niż Rosję.


@Tywin_Lannister: Bo PiS to Polska, zupełnie jak Putin to Rosja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LoffeRemoo: zgadzam się z częścią wypowiedzi. Smoleńsk został paskudnie wykorzystany, ale uważam, że ówczesny rząd też nie zachował się w tej sytuacji dobrze. Było dużo wątpliwości co do tej katastrofy, ja już tego dawno nie śledzę, ale jednak działania rządu PO były dziwne, rosyjskiego też. Nie usprawiedliwia to na pewno szafowania Smoleńskiem przez PiS od lewa do prawa. Czy jednak to był decydujący zwrot dla poparcia PiSu? W mojej ocenie
  • Odpowiedz
@Papudrak: myślę, że to się da zrobić inaczej, tylko potrzeba czasu. Dla mnie to co się dzieje wokól to jest wyścig gospodarczy, jeśli będziemy w tym wyścigu wygrywać, to my będziemy dyktować warunki. A póki co to wsadzamy do beczki miodu łyżkę gówna i się cieszymy, że przekładamy pieniądze burżujów do kieszeni słabiej zarabiających, emerytów.
  • Odpowiedz
@UzurpatorRacji:

zgoda, ale czy to nie jest tak, że to dzieje się od lat na naszej scenie politycznej? Że wszędzie jest to pieprzone kolesiostwo i, tak jak pisałem wyżej


Wszędzie jest kolesiostwo. Zgadza się. Tylko z tego co pamiętam to rząd PiS jak dochodził do władzy to o czym mówił? Że tego nie będzie. Że będzie z tym walczył. Że nie będzie okradania jak za poprzedniego
  • Odpowiedz
@LoffeRemoo: Masz rację. To wyścig i okazało się, że nie jesteśmy "brzydkim kaczątkiem" tylko orłem. Dajemy radę, i większość to widzi. Dla tego mamy wojnę hybrydową z Niemcami. Używają Brukseli do uwarunkowania Polski. A druga strona to Rosja, która przegrywa na poziomie gospodarczym i softpower.
Mamy zamieszanie. A będzie jeszcze większe. Reguły gry będą się zmieniać.
  • Odpowiedz
@UzurpatorRacji: Wkraczasz na bardzo grząski grunt.

W mojej ocenie raczej nie, PO miało sporo afer, sporo niejasności, PiS wszystko punktował, podkręcał i cześć spoleczenstwa jednak byla zmeczona PO.


Ale skala tego co się działo, do tego co się dzieje teraz to nie jest to samo. Państwo rządzący teraz po prostu już tego nie ukrywają, mają #!$%@?. Wybory za 70 milionów, nacjonalizacja idea getin, podsłuchiwanie kogokolwiek z przejściem tych danych przez serwery państwa trzeciego, respiratory od jakiegoś pajaca, można długo wymieniać. Różnicą są media, które nie spełniają roli zapisanej w ustawie o radiofonii i telewizji, które żadnej afery partii rządzącej nie pokazują, jedyne co pokazują to Tusk w kadrze z rogami na czerwonym filtrze z zaciśniętymi pięściami, a potem jedyne o czym ludzie mówią na bazarku to "a widział pan jak tusk piąstki
  • Odpowiedz
@Papudrak: wojna hybrydowa z niemcami? Przepraszam co? Jedyni niemcy, którzy mają hybrydową wojnę z Polską, to ci "niemcy", którzy zostali nazwani z sejmowej mównicy zdradzieckimi mordami i Ci którzy zarabiają parę złotych więcej niż minimalna, ukarani przez polski burdel. Jedyni, którzy słyszą o tej wojence to są Polacy nazwani ukrytą opcją niemiecką, wrogiem wewnętrznym i tak dalej. Jeśli przeczytam paski z TVP gdzie mówią, że niemców drażnią polskie zarobki, to
  • Odpowiedz
@LoffeRemoo @Sin- dzięki za podjęcie merytorycznej dyskusji, w wielu rzeczach sie zgadzam, w niektorych mniej; na pewno trochę nowego też się dowiedziałem w zakresie ekonomii. Na ten moment obowiazki rodzinne wzywają, muszę wydać pięcsetplusowe w Stokrotce :D więc nie odnoszę się do ostatnich postów.
@Trixie Ciebie też pozdrawiam, mam nadzieję, że nie żywisz urazy :))

Ostatnie pytanie mam tylko do Was - widzicie jaką sensowną opcję polityczną na najbliższe
  • Odpowiedz