Wpis z mikrobloga

@HFL-przed-30:
WOW nie sądziłem (ja ani nikt inny) że ci się uda, niemniej gratulacje w odnalezieniu szczęścia, ale oboje wiemy jakie jest życie i oboje wiemy że za maks 3 miesiące spotkamy się na tagu znowu() (wołaj jak wrócisz na tag po tym jak ex znowu zerwie)
W sensie że wróciliście do siebie??

( ͡º ͜ʖ͡º) ( ͡º ͜ʖ͡º) XD

Wyskakala się na bolcach a teraz biedactwo chciało wrócić? Ojej


@bulbulator90: był jeden, słyszałem od różnych osób o różnych, ale okazało się ze to był ten sam.
Ja zaliczylem 4 i to w sumie tylko dlatego przystosowałem w styczniu, bo mi się odechciało.

Obawiam się że wrócisz tu
@HFL-przed-30: Fakty są takie ze nie jesteś osoba kompetentna do udzielania rad o wyjściu z przegrywu Ty przegrałeś to życie bardziej niż jakikolwiek nie ruchający nie trzymający za rękę przegryw. Stary przejrzałem Twoje wpisy sprzed paru dni jesteś w relacji z toksyczna osoba ba sam jesteś toksyczna osoba ale to jeszcze #!$%@?. Upadlasz się przed jakaś dziwka zamiast wziąć się za siebie i zając się sobą przez jakiś czas i potem
Fakty są takie ze nie jesteś osoba kompetentna do udzielania rad o wyjściu z przegrywu Ty przegrałeś to życie bardziej niż jakikolwiek nie ruchający nie trzymający za rękę przegryw. Stary przejrzałem Twoje wpisy sprzed paru dni jesteś w relacji z toksyczna osoba ba sam jesteś toksyczna osoba ale to jeszcze #!$%@?. Upadlasz się przed jakaś dziwka zamiast wziąć się za siebie i zając się sobą przez jakiś czas i potem wchodzić w
@HFL-przed-30: Ale nie odkrywaj teraz przede mną swojej kobiecej natury i nie wpychaj mi w usta słów których nie powiedziałem/napisałem. Nie czuje się ekspertem w żadnej dziedzinie o której napisałeś dlatego nie mówię ze będę komukolwiek pomagał w wyjściu z przegrywu, ale jak patrze na to co ty masz w głowie to widzę ze kategorycznie nie powinieneś nikomu doradzać w takich sprawach bo dołożysz swoją cegiełkę do zwiększenia statystyki męskich bloko
Ale nie odkrywaj teraz przede mną swojej kobiecej natury i nie wpychaj mi w usta słów których nie powiedziałem/napisałem. Nie czuje się ekspertem w żadnej dziedzinie o której napisałeś dlatego nie mówię ze będę komukolwiek pomagał w wyjściu z przegrywu, ale jak patrze na to co ty masz w głowie to widzę ze kategorycznie nie powinieneś nikomu doradzać w takich sprawach bo dołożysz swoją cegiełkę do zwiększenia statystyki męskich bloko skoczków i