Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 64
61 302 + 148 + 325 = 61 775

Miało być wesołe i beztroskie 300, ale takie nie jest...


W Tłusty Czwartek jeżeli tylko jest pogoda staram się pojechać tłusto/grubo, więc było te nieco ponad 300km w planie. Wstaję o 5 rano, o 6 pociąg i już humor popsuty, bo wiadomości, że ruska małpa z brzytwą zaczęła wariować. I cały dzień zamiast beztroskiej jazdy kręcił się wokół sprawdzania newsów, rozmów ze znajomymi itd.

Pociąg dowiózł mnie do Włoszczowy i jechałem na północ do Płocka. Po drodze trochę spanikowanych kierowców tankujących paliwo, długie kolejki, pojedyncze jeszcze wtedy flagi Ukrainy, wizyta w Świętych Nowakach (a żem Nowak to wiadomo, że trzeba było odwiedzić) oraz Bożej Woli. Bardzo przy okazji zielone podciągnięte do Tomaszowa Mazowieckiego.

Ogólnie porąbane czasy już na takie wycieczki. Znaleźć nocleg za mniej niż 100-120zł to ogromny wyczyn, a nie wszędzie mam znajomych czy znajomych wykopków. Nocleg co do którego wymóg to jest, żeby było gdzie spać, żadnych wygibasów z wymogami i atrakcjami.

Drugiego dnia krótka traska, bo musiałem wrócić na wieczór na urodzinową imprezę, wiec tylko Płock - Wawa z okazjonalnym kręceniem się po obrzeżach Kampinosu. Z ciekawych rzeczy to jedynie bardzo śmieszny cieć orlenowy próbował mnie łapać i straszył policją, bo robiłem zdjęcia kolejce tirów. Obok relację robiła telewizja i już wszystko ok.

Max square: 69x69
Max cluster: 16409
Total tiles: 51475

#rowerowyrownik #kwadraty #300km #rower #metaxynarowerze
Pobierz metaxy - 61 302 + 148 + 325 = 61 775

 Miało być wesołe i beztroskie 300, ale takie ...
źródło: comment_1646903615nKCw41u3Xqhp2AnuV6D68x.jpg
  • 3