Wpis z mikrobloga

@Smacznej_Kawusi teraz jest taki wybór, że nie zawsze musi być Glock jako pierwsza klamka. Pomyśl czy brać z możliwością montażu kolimator czy nie, bo to też dość ważne
@Smacznej_Kawusi: wszyscy z tym glockiem... kup po prostu pistolet, który Ci się podoba ze wględu na wygląd, kaliber, amunicję, mechanikę, wygodę użytkowania, rozmiar itp.; to chyba najlepsza opcja, bo słuchanie super ekspertów to nie najlepszy pomysł - przecież nie oni będą z tego strzelać tylko Ty.
Tak tylko mówię, żeby nie było, że kupisz glocka bo januszki tak doradzajo, że hehe dobry na początek, popularny itp. a potem będzie, że taki
@Aureilon: nie no, najpierw kupuje się taki pistolet co Ci się podoba, potem jeszcze kilka różnych po drodze i na końcu ten który zawsze chciałeś mieć... bo co, kupisz ten wymarzony i co potem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@UsZ_: Moje zdanie jest takie, że najlepiej kupić ten wymarzony i się nim cieszyć niż kupować jakieś półśrodki, które nas nie interesują. Modeli i producentów jest w sumie tyle, że do końca życia jest w czym wybierać i można sobie znaleźć kolejny interesujący nas egzemplarz niż właśnie kupować co popadnie :p tym bardziej, że broń to droga sprawa więc takie kupowanie innych sztuk, żeby mieć mimo, że średnio nas interesują to
@Aureilon: to też racja i wg mnie nie da się mieć jednej konstrukcji, która będzie uniwersalna i do wszystkiego, także na jednej sztuce się na pewno nie skończy ;) trochę żałuję, że na pierwszy pistolet wziąłem HK SF-9 OR Match, bo się do klasy production optics nie łapie w IPSC, do IDPA też się nie nadaje, PIRO odpada, więc zostaje mi 3GUN i w sumie w takich zawodach bym chciał najbardziej