Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuję Waszej pomocy. Jestem w posiadaniu mocno creepy filmiku. I chciałbym ustalić co ten filmik przedstawia i jeśli to jest w ogóle możliwe to skąd on pochodzi.

Pełny zarys historii: Moja starsza siostra jest szurem i udziela się na pewnej grupie na fb, skąd właśnie pozyskała ten filmik. Ogólnie grupa skupia się teraz na działaniach wojennych na Ukrainie. I typ, który jest naczelnym szurem tej grupy zaczął rozsyłać filmik po grupowiczach, puszczając informację, że znalazł ten filmik w darknecie z podpisem, że to co sie dzieje na tym filmiku ma miejsce na Ukrainie teraz, sugerując, że to co widać na filmiku to pobieranie narządów od trupów na handel.

Po obejrzeniu tego filmiku, obaliłem to. Znaczy dla mnie nie ma tam żadnego pobierania narządów na handel, jeśli miałoby to trafić do żywej osoby. Jednak filmik jest na tyle #creppy że chciałbym ustalić co on w ogóle przedstawia. Może jacyś maniancy #sadistic widzieli już ten filmik i skojarzą co to było?

Druga sprawa to, żeby go Wam pokazać, to chce wiedzieć, gdzie wrzucic ten filmik, aby był bezpieczny i mi go nie zrzucili? I najlepiej jakby nie trzeba było się tam rejestrować.

#wojna #rosja #ukraina #csiwykop
  • 106
@Sebik89: może i tutaj oznaczony 18+, ale nawet jak takie rzeczy się zdarzają to wątpię żeby była z tego mega afera że ktoś w zawierusze wojennej próbuje z ofiar "ratować" narządy
@xiv7 Obawiam się, że poleci z wykopu szybciutko. Masa zwłok na tym filmie, poza tym dla mnie nie ma szans, że to idzie do żywej osoby, mocno spartańskie warunki. To jedno, drugie to, że te trupy wyglądają na tyle mało świeżo, że raczej ich organy do niczego by się już nie nadawały. No ale nie jestem w tym ekspertem, też chciałbym, żeby więcej osób go zobaczyło i oceniło, a może i ktoś
@Sebik89: skoro to jest na fb to daj link po prostu do materiału video, ale tak czy owak, wątpię żeby ktoś na tej grupce wiedział czy ten filmik był nakręcony na tej wojnie czy 50 lat temu w studiu w holywood czy jeszcze gdzieś
@tentakijeden Na tym filmiku jest cała masa trupów, wszyscy są jednakowo pocięci i pozszywani, trupy wyglądają jak by wszystkie były z jakiegoś domu starości, cokolwiek im tam wycinają robione jest to hurtem, są 4 osoby z uniformie, które coś przy nich majstrują, pełno krwi na podłodze, trupy kładzione po 2 na stole, a większość leży na podłodze, nie liczyłem ile ich tam jest ale tak na oko jakeś 30-40.
@xiv7 Linku nie ma, rozsyłane były w prywatnych wiadomościach. Spróbuje z tym sadolem. To, że filmik nie przedstawia tego co mówi ten typ jestem mniej więcej pewny i tak jak mówisz, podpis sobie moża dać dowolny i heja. Mnie tylko interesuje co ten filmik przedstawia no bo wygląda mocno creppy.
@Sebik89: widziałem ten film, tak mi się zdaje. Był o tym artykuł na klubinteligencjipolskiej czy cos takiego. Nazwa strony mocno cringeowa tak btw, ale sam filmik creepy jak #!$%@?