Wpis z mikrobloga

#tinder #przegryw #incel #p0lka #julka #pieklomezczyzn ##!$%@? #logikarozowychpaskow #rozowepaski #badoo #fotka #sympatia #wojna #ukraina #rosja W sumię to chciałbym, źeby wybuchła III wojna światowa przynajmniej by przetrzebili chadów, p0lki by nas zaczeły doceniać ja osobiście wierzę aby otrzymać kulkę najlepiej w głowę, by moje cierpienia się raz na zawsze zakończyły...
  • 36
@KrolInceli97: a co Ci Julka Cię olała na tinderze? chłopie ta wojna i ten real shit który sie dzieje uświadomiło mi dobitnie jak pierdołowate i infantylne były moje problemy codziennie siedzę nocami na wypoku i trzymam kciuki żeby arctos na Kremlu się nie odkleił jeszcze bardziej ziomek masz dwie nogi dwie ręce świat dookoła Ciebie to nie fallout ciesz się tym co masz i nie #!$%@? głupot
Życiem podludzia patrzącego na te wszystkie "szczęśliwe" pary ? Nie dziękuję wypisuję się


@KrolInceli97: Chyba żartujesz XDDDD
Najlepiej jest patrzeć na te wszystkie zakochane pary i obserwować jak się łamią i psują ich relacje. Jak żałują bycia ze sobą, jak się rozwodzą i kłócą i nienawidzą nawzajem. "Najpiękniejsze baśnie braci Grimm", tylko że nie ma braci Grimm. Za to baśnie - nawet zakotwiczone w prawdziwym świecie - są wspaniałe.