Wpis z mikrobloga

Rozmowa żołnierza rosyjskiego z chyba żoną. Polecam posłuchać bo otwiera oczy.
Z początku się łudziłem że ruskie są ofiarami i Putin ich zmusza do wojny, ale słuchając takich nagrań zaczynam rozumieć dlaczego te prymitywne społeczeństwo chodzi z wymalowanymi Z na koszulkach. To nacja zbrodniarzy, kryminalistów i rabusi, a nie zmanipulowane owieczki tak jak myślałem 2 tyg temu. A do tego są na tyle durni ze nie wiedzą co oznacza rozmiar M i S #ukraina #wojna #rosja
wykopowynoob - Rozmowa żołnierza rosyjskiego z chyba żoną. Polecam posłuchać bo otwie...
  • 33
@wykopowynoob: Ruscy są ofiarami ale własnego systemu, który nie daje im nawet przyjąć do mózgu innego trybu życia niż barbarzyński prymitywizm. To jest niestety efekt wieków prania mózgu, jak już im ktoś kiedyś próbował wprowadzić cywilizację to długo nie przetrwała zanim znowu zagościła u nich niegospodarna dzicz. Tak był i tak najpewniej zostanie już na zawsze w tych dzikich ludach wschodu.
Z początku się łudziłem że ruskie są ofiarami i Putin ich zmusza do wojny, ale słuchając takich nagrań zaczynam rozumieć dlaczego te prymitywne społeczeństwo chodzi z wymalowanymi Z na koszulkach. To nacja zbrodniarzy, kryminalistów i rabusi, a nie zmanipulowane owieczki tak jak myślałem 2 tyg temu.


@wykopowynoob: no i po co takie szczucie?
Przy wszelkich treściach trzeba ostrożnie patrzyć mając na względzie, że może to być fake. Polecam materiał wojna idei "Jak działa rosyjska propaganda" gdzie autor uświadamia, że rosyjskie trolle wcale nie muszą rozsiewać tylko treści prorosyjskich a bardziej zależy im na spolaryzowaniu społeczeństwa, bo to blokuje ich przed działaniem. Mówi też jak dawno już zaczęły działać i na jak dużą skalę czasami.
Co więcej, nagranie rozmowy głosowej, w świetle innych przeróbek i fake'ów