Wpis z mikrobloga

Jakaś laska na depresawce napisała, że zna MASĘ typów, którzy mają poniżej 160 cm i większość to fuckboye xDD jak można znać masę takich typów, kiedy taki wzrost u dorosłego mężczyzny to jakiś totalny promil, a do tego twierdzić, że większość to jacyś ruchacze totalni. Pewnie zna kilku chłopa o przeciętnym wzroście i jej się wydaje że mają poniżej 160 albo pisze o swoich kolegach z wczesnej podstawówki

#blackpill #wzrost #logikarozowychpaskow
Pobierz Cyprok - Jakaś laska na depresawce napisała, że zna MASĘ typów, którzy mają poniżej 1...
źródło: comment_16468493050qk64ndENiRCT40T4nifaT.jpg
  • 23
@Cyprok: trzech największych ruchaczy jakich znałem to kolesie właśnie gdzieś w okolicy 160 cm. Kompleksy nadrabiali podrywaniem wszystkiego, co nie ucieka, fakt że mieli też dość ładne twarze, no ale głównie wyróżniali się tym, że potrafili prowadzić interesującą rozmowę.
@Cyprok: hihi zwłaszcza że ponad 30% chłopów jest baby.

w sumie u mnie na studbaza trafiła mi się grupa gdzie 90% niebieskich wydaje się być albo mojego wzrostu albo niższa. Grupa liczy ponad 30 osób.


@szynszyla2018: Takie same odczucia mam, ja 178cm jak w łikend idę piotrkowską to bardzo dużo chłopaków młodszych (ja 34lvl) ode mnie jest niższych.