Wpis z mikrobloga

@knur3000: Jeżeli chodzi o ludzi wyznających Chrześcijaństwo to tylko ignoranci wierzą w boskość "Matki boskiej". W Biblii nie ma żadnego słowa o tym że trzeba się do niej modlić, ale katole już zostali tak nauczeni przez tą żałosną i fałszywą sektę by powtarzać w kółko jak jakąś mantrę te pozdrowienia nazywając to modlitwą XD

Dla zainteresowanych, przeczytajcie te wersety: Ga 1,8-9 i Ap 22,18-19 a będziecie wiedzieli czym były objawienia Fatimskie
Dla zainteresowanych, przeczytajcie te wersety: Ga 1,8-9 i Ap 22,18-19 a będziecie wiedzieli czym były objawienia Fatimskie ( ͡º ͜ʖ͡º)


Czy ja wiem... mi to nic nie mówi ¯\_(ツ)_/¯

Ga 1,8-9
PRAWDZIWOŚĆ GŁOSZONEJ PRZEZ ŚW. PAWŁA EWANGELII
Prawdziwa Ewangelia
18 Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty! 9 Już to przedtem powiedzieliśmy, a
@niewiempoco: Z perspektywy Biblii tajemnice fatimskie są fałszywymi wizjami. Jest napisane przecież, że cały przekaz został tam zawarty i każdy kto głosi inną ewangelię jest przeklęty. Można na tej podstawie stwierdzić, że ta cała Maryja Fatimska była duchem nieczystym który przybrał formę tego Moherskiego bożka by oszukać Katoli. Kościół Katolicki robi wszystko by umniejszyć rolę Jezusa Chrystusa w życiu wierzących, a jest on najważniejszą personą w Biblii i całym Chrześcijaństwie.
Z perspektywy Biblii tajemnice fatimskie są fałszywymi wizjam


@Mateusz707: dokładnie tak. Zauważmy inną rzecz. Kobiety w Islamie, zwłaszcza Maria (Miriam) i Fatima, córka Mahometa, były czczone znacznie bardziej niż w ogólnie promęskim chrześcijaństwie ("Czego ode mnie chcesz kobieto?" Jezusa do matki).

Można z tego wykuć wniosek, że może objawienia w Fatimie to Maria udowadniająca że muzułmanie mają racje i to objawienia islamskie?

Nie wiem, ale miasto założyli muzułmanie i nazwali Fatima
@knur3000: to samo było ze Ślubami Lwowskimi przez Jana Kazimierza i konsekwencjami Potopu Szwedzkiego. To samo było z akcją różaniec do granic - a teraz mamy kłopoty na granicy, najpierw białoruskiej a później ukraińskiej. To samo było z aktem zawierzenia polskiej energetyki tzw. matce Boskiej, mieliśmy rekordowo drogie ceny energii i surowców energetycznych, konflikt z Czechami dot. elektrowni w Turowie i utopione miliardy w Ostrołęce.

Biblia ostrzega przed zwierzchnością królowej niebios/matki