Wpis z mikrobloga

Mam rozkmine. Usa i rosja mieli już dawno uzgodnioną wojnę. Wysyłanie broni podobno defensywnej na tereny ukrainy(na tym zarabiają milardy) przyglądanie się jak broni się neutralny kraj w europie. W rosji 30 lat temu gospodarczo była dużo gorsza sytuacja niż teraz,ucierpią na tym jak zwykle zwykli obywatele tak samo jak my Polacy . Inflacja będzie cały czas rosła w górę najpierw covid ,teraz wojna u sąsiadów. Usa co widać już gołym okiem chciała również wciągnąć w konflikt militarny nas Polaków. Zielone swiatełko dali na wysłanie migów, a sami oburzeni że chcieliśmy je wysłać wspólnie. Jedyną pomocą jaką by nam dali to wysyłanie broni oczywiście defensywnej żeby jeszcze więcej zarobić. U nas to samo bogaci będą wiedzieć wcześniej kiedy wyjechać resztę będą łapać i wysyłać na front żeby umierać za państwo,które całe zycie nas okrada.
#ukraina #wojna
  • 17
@Dalej-Gramy30: z takimi jak @NieBojeSieMinusow: nie podyskutujesz. Dla nich wszystko jest czarno biale, media przedstawiaja fakty tj. USA dobre, Rosja zla i sie nie lubia. Tacy ludzie nie maja chocby cienia watpliwosci. Dla @NieBojeSieMinusow: normalne i zrozumiale jest, ze kraj ktory 80 lat temu przeniosl caly przemysl za Ural w 2 tygodnie teraz nie potrafi dostarczyc paliwa na 200km.

Leci interes nad naszymi glowami, USA sie umacnia i zarobi
@nieprawdopodobnainterwencja: zauważyłem że nie można mieć już innego zdania nawet jeśli takie są fakty. Ludzie zapominają co było tydzień temu i nie potrafią wiązać faktów ze sobą. Wcześniej większość info na wykopie to był covid teraz tylko wojna i zachęcanie do niej z kazdej strony. Nawet już luźno pogadać nie można :p. Rosja właśnie nie wiem , władzę nad ukrainą terytoria, złoża. Po drugiej wojnie światowej Niemcy którzy przegrali dobrze na
@nieprawdopodobnainterwencja: @Dalej-Gramy30: z takich jak wy można się najwyżej pośmiać xD kiedyś na wsiach istniała instytucja wioskowego głupka. chłopek-roztropek niewiedzący nic o niczym, ale mający przekonanie o własnej nieomylności. nie wiedział czegoś? to sobie wymyśłał.

podobnie wy xD rosja krwawi po sankcjach nałożonych przez USA i UE, a wy się zastanawiacie

Pytanie co ma z tego Rosja.


xD

inflacja rośnie i w Polsce, i w Europie i w Stanach, a
@NieBojeSieMinusow: no i co byku dalej ?? Sam nie wiesz. Tak jak napisałem i musisz się nauczyć czytać ze zrozumieniem. Sankcje uderzają w obywateli zawsze tak było ty tego nie zrozumiesz. Wiem że najchętniej byś pozabijał wszystkich obywateli Rosji bo putin wojne wywołał :) jeszcze troche minie zanim dorośniesz i zrozumiesz na czym wojny polegają.