Wpis z mikrobloga

Nie chcę krakać ale gdy już ta wojna się skończy, Rosja z Putinem padnie na pysk i dojdzie do omawiania sposobu reparacji, to zachodnia Europa będzie miała zaklepane na lata dostawy taniego gazu i ropy, Ukraina z funduszy UE będzie się odbudowywać w tempie błyskawicznym, Amerykanie zadowoleni, bo b--ń i rozpoznanie sprawdzona w walce z największym przeciwnikiem militarnym. A sukcesem Wielkiej Polski będzie odzyskanie wraku tupolewa. Obym nie wykrakał! #ukraina #rosja #wojna #bekazpisu
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wy-za-od-kop: Niestety po części w ten deseń, ale również skorzystamy. NATO wzmoni obecność na wsch. flance, Ukraińcy mimo wszystko są nam potrzebni do łatania demografii, problemem jest gospodarka, ale to w dużej mierze zasługa socjalistycznych szaleńców.
  • Odpowiedz
@wy-za-od-kop: Możesz mieć rację, bo być może to jest ten czas kiedy my dopiero będziemy się uczyć jak postępuje suwerenne państwo. Ukraina po zajęciu Krymu w 8 lat zrobiła większy postęp w kwestii samostanowienia i suwerenności, niż od momentu rozpadu ZSSR.
  • Odpowiedz
@mango2018 ja nie wiem skat tu wszyscy wieszcza porażkę ruskich. Wykrwawia się pewnie tak, kupa ludu zginie pewnie tak. Ale kogo to tam.obchodzi oni idą masą
  • Odpowiedz