Wpis z mikrobloga

@klintoniusz: Pergo i QuickStep to jeden producent z tego co się orientuję, cenowo też chyba ta sama półka, przynajmniej pół roku temu jak kupowałem. Ja zdecydowałem się na Pergo bo pasowały mi kolorystycznie i przede wszystkim były dostępne xD
@klintoniusz: jeden grzyb. Jak masz dużo kasy, to bierz ładniejsze (koniecznie weź próbkę paneli i połóż w domu, bo w sztucznym sklepowym świetle one całkiem inaczej wyglądają). Jak nie masz kasy, to bierz tańsze.
@klintoniusz: ten sam właściciel co QS, bardzo podobne jakościowo ale Pergo ma inne zamki niż QS. Zamki w pergo trzymają trochę gorzej. Delikatne są i ogarnięta ekipa musi to kłaść żeby nie powyłamywać.
Poza tym spoko, mam i w sumie jestem zadowolony.
pergo to to samo co quick step - ten sam producent. Nawet numer na infolinię w Polsce jest ten sam. A jak zamówisz próbki z quick step oraz z pergo przychodzą z tego samego magazynu.
@rysio77: mam od 2 lat i jestem zadowolony. Podłoga się fajnie trzyma i nadal wygląda praktycznie jak nówka, nie mam żadnych zniszczeń.
Jeśli chodzi o dylatacje to odciąłem tylko sypialnie i mają w progach listwy incizo (zarówno pergo jak i QS mają to samo rozwiązanie). Salon z aneksem i korytarz do mieszkania mam nierozdzielany, jest ok ale mam tam panele położone w jednym ciągu na sporej długości (ponad 8m) i musiałem