Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@geuze: o nie sądziłem że będzie jeszcze modne pytanie gdy króluje temat wojny na Ukrainie ale zapytam: Czy byłeś szczepiony, czym i kiedy o ile byłeś? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@TomgTp: fajzerkiem, kilka dobrych miesięcy temu, ale nie wiem czy będę miał siłę na test jechać XD

@Ludwik_Was: zbijam, nie jestem głupi XD Już zeszło, nie spodziewałem się, że jest tak źle. Brałem z rana paracetamol, klepnąłem się pod kołdrę i wstałem coś zjeść z myślą "a sprawdzę ile mam gorączki" XD
  • Odpowiedz
@geuze: teraz jest sezon na "prawdziwą" grypę i nie chodzi mi o covid. Jak się zbadasz testem na grypę w przychodni i wyjdzie dodatni, to i lek celowany na grypę dostaniesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@geuze: u mnie raz Johnson w maju 2021 i najlepsze jest to że omija mnie korona i ogólnie nie choruję bo unikam tłumu że tak to określę.
  • Odpowiedz
@Iriya: Holandia here, powiedzą, żebym brał paracetamol i najpierw zrobił test na covid, zrobię antygenowy dzisiaj z apteki XD Zobaczę jak sytuacja jutro rano będzie, jak będzie znowu powyżej 40 to pojadę.

Swoją drogą w przyszłym roku szczepię się na grypę XD

kup sobie termometr rtęciowy. Te chińskie badziewie pokazuje cuda.


Idealne nie jest, ale w Europie nie ma już rtęciowych XD Kiedyś z Ukrainy kumpel przywoził, ale wiadomo jak jest
  • Odpowiedz
@zErni: już wróciłem do życia trochę ¯\_(ツ)_/¯ Leżałem pod kołderką, całkiem przyjemnie mi się oglądało film i jak chciałem wstać do kibla to myślałem, że właśnie skończyłem Iron Mana XD Wtedy termometr w rękę i nowa dawka paracetamolku.
  • Odpowiedz