Wpis z mikrobloga

ale ja czekam na odpowiedź, co cię tak śmieszyło, bo nie wykazałeś się innym poglądem tylko zwykłą niewiedzą


@ShadyTalezz: dobra pajacu, możliwie najprościej żebyś zrozumiał. Muzyka rozrywkowa to MIĘDZY INNYMI: muzyka country, ska, reagge, samba, salsa, folk itp. Ale jak się ma gwóźdź w mózgu to się piedroli kocopoły że cała współczesna muzyka rozrywkowa pochodzi od jazzu i murzynów. Nie chcę mi się szukać, ale wstaw sobie tutaj obrazek jakiegoś brainleta,
@heavenshill:

Muzyka rozrywkowa to MIĘDZY INNYMI: muzyka country, ska, reagge, samba, salsa, folk itp.


i jak to się kłóci z tym co napisałem?

Ale jak się ma gwóźdź w mózgu to się piedroli kocopoły że cała współczesna muzyka rozrywkowa pochodzi od jazzu i murzynów.


nigdzie tak nie napisałem, napisałem że prawie cała i jest to prawdą. Większość głównych nurtów w muzyce rozrywkowej wywodzi się od czarnych i to jest niekwestionowalne. Zdecydowanie
Wymień mi teraz jakieś gatunki muzyki rozrywkowej, których czarni nie stworzyli ani nie dali pod nie podwalin.

Oba gatunków, które tu wymieniono żeby wyśmiać mój post(czy disco i black metal) ma swoje korzenie w muzyce afroamerykanów. Jestem pewien, że nawet nie jesteś w stanie wymienić jednego gatunku pod który czarni nie dali podwalin więc stul swój rasistowski pysk


@ShadyTalezz: jaki gwóźdź w mózgu. Jeszcze napisz że czarni muzykę wymyślili xD
Rozumiem,
Czekam aż podasz mi przykłady gatunków muzycznych, których czarni ani nie stworzyli ani nie dali pod nie podwalin, przecież masz racje więc nie powinieneś mieć z tym żadnego problemu i jednym tchem bez używania google wymienić przynajmniej kilka.

Możesz mnie wyzywać ile chcesz ale robiąc to bez konkretów tylko udowadniasz moją racje i się ośmieszasz rasistowska #!$%@? wykopowa.


@ShadyTalezz:

country, samba, salsa, folk
@heavenshill:

Country, salsa i samba wywodzą się z czarnej muzyki.

Country z bluesa i gospelu, które bezpośrednio zostały stworzone przez czarnych.
Wszystko masz na wikipedii: https://en.wikipedia.org/wiki/Country_music
Jimmie Rodgers, który jest uznawany za ojca country nauczył się grać na banjo i gitarze od czarnych ziomków z pracy. Polecam też ten artykuł:
https://theboot.com/black-country-music-history/

Samba została stworzona przez afro-brazylijczyków, tak wyglądał organizator pierwszego brazylijskiego karniwału:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/22/Hil%C3%A1rio_Jovino_Ferreira.jpg

Samba (Portuguese pronunciation: [ˈsɐ̃bɐ] (audio speaker iconlisten)), als
Pobierz ShadyTalezz - @heavenshill: 


Country, salsa i samba wywodzą się z czarnej muzyki...
źródło: comment_1646752929RyaWS3OIhe3hJ3Ye7CzMdX.jpg
Country, salsa i samba wywodzą się z czarnej muzyki.


@ShadyTalezz: xD
Ty jesteś upośledzony. Dobę, ja szanuje swój czas i nie mam go na rozmowę z typami z gwoździem w mózgu. Idź pajacować i zawracać dupe komuś innemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS irlandzki folk to też murzyni? Większej głupoty nie słyszałem xD
@ShadyTalezz: Ps. Dopuszczasz się takich chamskich manipulacji ze głowa ciasna

Tradycyjny folk amerykański uległ wpływom miejscowym adaptując pewne elementy muzyki innych kultur z afroamerykańskim bluesem na czele

To dla ciebie równoznaczne z tworzeniem tego gatunku muzyki przez czarnych?