Wpis z mikrobloga

@ShadyTalezz: wyszukałeś w testach gdzie tylko się pojawiają czarni, kij że w gatunkach muzycznych które istniały wieki wcześniej. Jak czarni coś zaadaptowali to dla ciebie równoznaczne ze coś stworzyli. Gwóźdź w mózgu
@heavenshill: TO DLA MNIE RÓWNOZNACZNE Z DAWANIEM PODWALIN POD TEN GATUNEK I WYWODZENIA SIĘ Z MUZYKI TWORZONEJ PRZEZ CZARNYCH. DOKŁADNIE O TYM MÓWIŁ MÓJ PIERWSZY KOMENTARZ NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM.

ANI SAMBA ANI BLUES ANI COUNTRY NIE ISTNIAŁY WIEKI WCZEŚNIEJ, FOLK ISTNIAŁ ALE W FORMIE MUZYKI LUDOWEJ JAKO GATUNEK MUZYKI ROZRYWKOWEJ NIE ISTNIAŁ PRZED WPŁYWEM CZARNYCH LUDZI.
TO DLA MNIE RÓWNOZNACZNE Z DAWANIEM PODWALIN POD TEN GATUNEK I WYWODZENIA SIĘ Z MUZYKI TWORZONEJ PRZEZ CZARNYCH. DOKŁADNIE O TYM MÓWIŁ MÓJ PIERWSZY KOMENTARZ NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM.


@ShadyTalezz: manipulacja poziom lewak.
Najpierw mówiłeś że ta muzyka pochodzi od czarnych. Teraz z logiki robisz #!$%@? bo się zaorales
ANI SAMBA ANI BLUES ANI COUNTRY NIE ISTNIAŁY WIEKI WCZEŚNIEJ, FOLK ISTNIAŁ ALE W FORMIE MUZYKI LUDOWEJ JAKO GATUNEK MUZYKI ROZRYWKOWEJ NIE ISTNIAŁ PRZED WPŁYWEM CZARNYCH LUDZI.


@ShadyTalezz: i dlatego dałeś link do folku gdzie jest napisane że pochodzi z xvii wieku?
@heavenshill: jedyne kto ma tu gwóźdź wbity w mózg to ty. cała współczesna muzyka ma swoje mocne fundamenty w muzyce amerykańskich murzynów, a takie nisze jak jakiś irlandzki folk nie mają znaczenia na muzyke w skali globalnej, poza tym jest to martwy gatunek, tak samo jak country i na przestrzeni dekad w ogóle się nie rozwinął i nie ma wpływu na kierunek rozwoju muzyki, w przeciwieństwie do czarnej muzyki która ten