Wpis z mikrobloga

#pomeczowadychamikiego
#legia
#mecz
#ekstraklasa
#pilkanozna

1. Mamy to! 3 wygrana z rzędu, szanse na mistrzostwo zachowane
2. Ciekawostka: jakbyśmy po zwolnieniu Michniewicza wygrali wszystkie mecze to byśmy teraz byli liderem
3. Zanim przejdziemy do meczu, jeszcze małe info z klubu: poruszenie, w gazetach plotkuje się o Krychowiaku(xD), a ja słyszę, ze sieć została zarzucona na Rybusa i to już pare tygodni temu. Szanse są małe, bo finansowo inne ligi mogą mu więcej zaproponować, ale kto wie
4. Trener Magiera, kandydat na selekcjonera, po raz drugi dostaje szanse w klubie ekstraklasy i po raz drugi po początkowej euforii sprowadza swój klub na dno. Śląsk jest w takiej zapaści, że nawet Legia z końca 2022 nie była tak dramatyczna. Żeby oni w ogóle cokolwiek walczyli, a w doliczonym czasie nawet nikomu tam specjalnie nie chciało się atakować. Dramat i faworyt do spadku
5. Środek wyglada najlepiej od miesięcy(nie ty Sokołowski, ty dalej grasz piach). Powrót do 4-4-2 dał nam spokój w tyłach, okazuje się tez, ze mamy wykonawców do takiego ustawienia
6. Celhaka jak dla mnie daje teraz więcej jakości niż Martins na jesieni, zdecydowany zwycięzca okresu przygotowawczego, czekam aż będzie grał całe 90 minut. Dodatkowo jest on nasza opcja rezerwowa na środek obrony, co się chwali
7. Na drugim biegunie Maik Nawrocki, który gra z każda kolejka coraz gorzej. Nie wiem co się stało z tym zawodnikiem, ale podobno jego wykup nie jest już taki pewny, są spore obawy, ze ta kasa się po prostu nie zwróci
8. Lopes na ta chwile jest lepsza opcja od Pekharta. Co prawda i jeden i drugi to nic wielkiego, ale Portugalczyk daje nam przynajmniej więcej opcji w ataku. Mam nadzieje, ze Vuko to zauważy i zrobimy zmianę w pierwszej 11
9. Jeszcze inna sprawa, w akcji gdzie Lopes strzelił obok słupka powinien być karny. Jak w momencie strzału obrońca z premedytacja ciągnie cię za koszulkę to sędzia powinien reagować, nie rozumiem dlaczego w ekstraklasie jest przyzwolenie na tego typu zachowania
10. Miszta trochę elektryczny, ale czyste konto jest, coraz bardziej widzę Artura na ławce w kolejnych meczach. Niestety ostatnio nam nie pomagał, a młody co prawda nie wybroni nam meczu, ale tez nie odwali jakiejś maniany. Także oby tak dalej tego sobie i wam życzę!
  • 7
@Zi3L0nk4: Szansa to na TOP4 jest, ale realistycznie max to wejscie to top 8. Ja natomiast bede sie cieszyl jak sie utrzymamy na 3-4 kolejki przed koncem ligi, to mi wystarczy w tym sezonie, ktorego mam serdecznie dosc.

@WyrewolwerowanyRewolwerowiec72: Mnie jakos Maik nie przekonuje, za to Celhaka cenie za to, ze mamy teraz spokoj w srodku i Josue moze sobie pozwolic na zabawe z przodu. Tego mi bardzo brakowalo na