Wpis z mikrobloga

Zadziwiające że ten wpis z dnia na dzień ma coraz więcej plusów, zobaczymy jak dzisiaj

Wykopki 1,5 tygodnia temu: Pacz Mati jakie debile, stoją w kolejkach żeby zatankować bo się boją że paliwa zabraknie xD
Tydzień później: baryłka po 130$ i nadal rośnie, dolar ponad 4,5$ i nadal rośnie
Też wykopki:
#polska #wojna #paliwo #ropa
szuwarek - > Zadziwiające że ten wpis z dnia na dzień ma coraz więcej plusów, zobaczy...

źródło: comment_1646658787YAefSCe4CF6rTozutQoGXH.jpg

Pobierz
  • 12
@lumberman: a ile stałeś w kolejce? ile zmarnowałeś czasu? Ja tankując we wtorek bez kolejki (fakt, że nie na kazdej stacji bylo paliwo) zapłaciłem taniej niż po cenie która była w wcześniejszy czwartek i piątek. Byli tacy co stali w kolejce po paliwo za grubo ponad 6zl. LPG we wtorek tankowałem za 2.79 na BP i benzynkę za 5.7 . Fakt teraz już różnica jest znacząca.
@szuwarek: pisaliśmy o pierwszych dniach wojny, w których 90% ludzi tankowało swój jedyny prywatny pojazd, czekając na to w długiej kolejce. To oni nakręcali spiralę, bojąc się, że nie będzie czym tankować. Szczerze mówiąc nie wiem, do czego teraz pijesz - przynajmniej nie do mnie z tym.