Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tym #eldenring jeśli chodzi o możliwość pokonywania trudniejszych przeciwników expieniem. Tzn. jeśli gra będzie dla mnie za trudna to jestem w stanie sobie poexpić w jakichś łatwiejszych miejscach i potem bez problemu przejść grę? Czy raczej jest to ograniczone i niezależnie od tego ile czasu spędzi się w grze i tak trzeba mieć dobrego skilla.

#gry
  • 7
i potem bez problemu przejść grę?

niezależnie od tego ile czasu spędzi się w grze i tak trzeba mieć dobrego skilla.

@Murasame: moim zdaniem sa pewne sposoby stania sie bardzo mocnym, kombinacje pewnych mechanik, przedmiotow, znajomosci gry itp

Ale samo wbicie dodatkowych lvli bardzo szybko przestanie Ci dawac jakas straszna przewage nad bosami, przez hard capy - wydane punkty daja coraz mniej, statystyki daja coraz mniejszy przyrost obrazen, zycia czy co
@Murasame: Generalnie to tak jak w każdym darksolsie - bossowie domyślnie są w #!$%@? silniejsi od twojej postaci i tutaj nic specjalnie nie zmienisz, więc idąc na nich na z niskolewelowym gostkiem z podstawowym, nieulepszonym sprzętem = grasz w trybie ultra hard.

I odwrotnie - im bardziej przykoksisz swoją postać przed walką z nimi, tym łatwiejsze stają się pojedynki. Większość z nich nigdy nie staje się banalna, ale i
@Murasame Dziwnie to jest zrobione, mam z 55 godzin i na obecną chwilę wydaje mi się że tak dokładnie jest, ale bardziej nie o expienie chodzi a ulepszenia do broni. Przez 20 godzin nie wiedziałem że w tej grze jest cos takiego jak kopalnie w których zdobywasz kamienie kowalskie, w dodatku jest w nich bardzo dużo runów które dają poziomy. Je możesz zrobić z buta i nabić sobie przez to bardzo wysoki
FuzzyWuzzy - @Murasame Dziwnie to jest zrobione, mam z 55 godzin i na obecną chwilę w...
@Murasame: jeśli nie giniesz od jednego hita i robisz sensowy dmg, to expienie nie ma sensu, na każdego bossa jest jakiś sposób, np. walka dystansowa zamiast w zwarciu, ale skilla musisz mieć i tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)