Wpis z mikrobloga

@alltimehigh: wczoraj wieczorem/w nocy jeden Mirek wrzucał zwolniony fragment, na którym krawędzie ręki putina są dosyć kanciaste, jakby źle wycięte w edycji
Dziwnym trafem jak wiele postów z tego tagu, po jakins czasie i ten byl usuniety
Imo wesołe zielonki z ruskich farm troli wrzucają sobie na grupke linki i zgłaszają, albo robią to botami, a że Biauke trzyma wykop na autopilocie i wyjebongo, to quality posty są usuwane
@wilku88: przeciez argument o "Kascie" jest argumentem konczacym dyskusje. Kazdy w kraju wie jak to w praktyce wyglada. Chociazby patolka w stylu "babci kasi", ktora fizycznie atakuje policje- wszystko nagrane, a i tak za kazdym razem wypuszczaja ja. To nie jest normalne.
@Krzysztofibisz: co ty mi tu z lewactwem wyjeżdżasz jak ja jestem konserwą. Ale zakutych nacjonalistycznych łbów nie znoszę. Czemu ty typie chcesz zaprzeczyć, jak sam uczestnik się rozpruł, że to było na serio? Za pomówienia o ustawkę już był wyrok. Ale pewnie, nic nie wskazuje, że to mogło być na serio, w końcu w tych środowiskach nikt nie czuje mięty do Hitlera i nazistów, nic a nic.
Nie ma sensu z