Wpis z mikrobloga

Cytat z mojego źródła " USA podobno rozmawiają z Iranem i Wenezuelą w sprawie całkowitego wypchnięcia rosyjskiej ropy z rynku i reakcje obu państw są pozytywne" Wenezuela już cacy? Niedawno chcieli obalać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 523
@56632 no nic dziwnego, że małym złem chcą zwalczać większe. Gdyby nie podobne postępowanie konczylbys ten wpis pozdrowieniem dla akwarelisty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@56632: no i bardzo dobrze, to teraz rosjanie już nie będą jedli tynku, będą go lizać, żeby na dłużej wystarczył.
Wenezuela i Iran raczej nie zagrażają zbytnio globalnemu pokojowi.
  • Odpowiedz
@Mam-na-imie-Porucznik: tak bylo tylko dlatego ze elity tego kraju nie chcialy przejsc pod kuratele usa, bo by to im biznes zepsulo, dobrze wiesz ze gdyby wprowadzili amerykanska demokracje, to oczywiscie ameryka by zarabiala, ale ludziom tez by sie lepiej zylo
  • Odpowiedz
@56632 Wenezuela jest tak biegną i zastraszona (ludność) że USB już nie ma szans na jakiś przewrót. Ludzie już się pogodzili z sytuacja i skupiają się żeby tylko nie umrzeć z głodu albo podczas napadu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@56632: tylko się cieszyć, że interesy USA są całkowicie spójne z naszymi. Trzeba kuć żelazo póki gorące, a nie zastanawiać się nad jakąś Wenezuelą
  • Odpowiedz
@56632: Czyli wojna na Ukrainie przyczyni się ze USA przejmie pod swoje skrzydła i biznesy kraje które były pro rosyjskie. Niech mi teraz ktoś nie mówi ze nad wyraz dziwne było jak USA po napaści przez kacapow, dosłownie w ułamku sekundy zaczęli pomagac dla UA. Czyli jest wielce prawdopodobne ze USA walczy o wpływy rękoma UA
  • Odpowiedz
Czyli wojna na Ukrainie przyczyni się ze USA przejmie pod swoje skrzydła i biznesy kraje które były pro rosyjskie. Niech mi teraz ktoś nie mówi ze nad wyraz dziwne było jak USA po napaści przez kacapow, dosłownie w ułamku sekundy zaczęli pomagac dla UA. Czyli jest wielce prawdopodobne ze USA walczy o wpływy rękoma UA


@muak47: To w zasadzie oczywista oczywistość.
  • Odpowiedz