Wpis z mikrobloga

@Bryndzel: Ziomek po prostu wszelakie zdjęcia ofiar jakie wypływają nie są tak jakościowe jak to z dzieckiem. Tutaj to wygląda jak pro sesja zdjęciowa.
Ziomek po prostu wszelakie zdjęcia ofiar jakie wypływają nie są tak jakościowe jak to z dzieckiem. Tutaj to wygląda jak pro sesja zdjęciowa.


@MZ23: Ja widziałem różne zdjęcia z wojny. Wiesz, że na miejscu są profesjonalni fotografowie i dziennikarze? W ogóle zazdroszczę ludziom, którzy wierzą, że całe miasta leżą w gruzach, strzelają, mordują, a takie rzeczy jak smierć dziecka wypierają, uznaja, że to nieprawda.
@szad: @localoca: @Pawcio_Racoon: dzbany, wspieram Ukrainę od początku rosyjskiej agresji, po prostu te zdjęcia wydają mi się dziwnie dobre jak na wbieganie rodziców z dzieckiem do szpitala. Tyle #!$%@?, #!$%@? się. Jak to prawdziwa sytuacja uwieczniona na bieżąco to w #!$%@? przykro.
Nie jest, nawet flagowy smartfon ci nie cyknie takiej foty jak te tutaj w ruchu.


@MZ23: s8 mojego taty robi jeszcze lepsze w ruchu, czasami robie fotki biegajacemu psu i łapie idelanie, come on, za tysiaka mozna miec juz super fon.
@smooker: Dlaczego na pierwszy plan idą takie zdjęcia a nikt się nie przejmuje chłopakami, którzy zostali zmuszeni do udziału w tej wojnie i nikt ich o zdanie nie pytał.

Teraz to smutek a jakby za 18 lat brał udział w wojnie i zginął to ch#j z nim, bo jest wojna. Wk#rwia mnie takie myślenie. Nie mam pretensji do wykopu tylko do mediów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smooker: co za #!$%@?. Jako przyszłemu ojcu ciężko mi na to patrzeć. Mam nadzieję że cała ta Rosja zostanie tak udupiona że się nigdy nie podniosą. Gorzej niż zwierzęta
Nie jest, nawet flagowy smartfon ci nie cyknie takiej foty jak te tutaj w ruchu.


@MZ23: ty się chyba zatrzymałeś na 2008. Tu nie ma dużego ruchu, dużo światła więc czas naświetlania minimalny. Teraz każdy telefon zrobi ci takie zdjęcie. Dodatkowo jak już wspomnieli wcześniej, wystarczy jeden reporter z aparatem. Zrzucenie zdjęcia z nowoczesnego aparatu to często minuta bo i tak jest połączony z telefonem