Wpis z mikrobloga

@maxer1892: No i dobrze. Dobre są wywiady z panem Lisowskim, mimo że Ator generalnie w nich przeszkadza, bo widać że czasem nie ogarnia o czym ten wojskowy gada i sprowadza rozmowę na tematy w ogóle niepowiązane. Przykład: Lisowski gada o liniach frontu, a Ator który na geografii nic się nie zna, zmienia nagle temat na taki, by pojechać po Morawieckim i powiedzieć, że to nie znaczy że popiera Platformę xD
@maxer1892: Właśnie miałem to samo napisać dzisiaj xD Ciekawe czy to Jacula posłuchał swoich widzów czy to Ator boi się z nim nagrywać bo zaraz zacznie chwalić Putina. Ogólnie u Atorka w tym tygodniu nie ma spizganych teorii więc przypuszczam że to on nie chce się bawić w przewidywania co do wojny.
@MajorParowa: Nie napisałem, że jest on najlepszy, moim zdaniem ma ciekawe przemyślenia i widać, że wojskowości trochę liznął. Wolę oglądać jego na autorskim kanale niż na wideoprezentacjach.
Jasne że Wolski to TOP jeśli chodzi o te tematy, panowie zresztą chyba się znają.
@masonios72: Lisowskiego też widziałem parę filmów na jego kanale, bez przeszkadzającego szurania Atora to zupełnie inaczej się ogląda. Na pewno ma wiedzę o wiele głębsza niż zwykły śmiertelnik, bo miał coś wspólnego z wojskiem. Wydaje mi się, że on jest na tej samej grupie na której udziela się Wolski i również uważam go obecnie za TOP na polskim YT (Wolskiego).
@maxer1892: @MajorParowa: W tej poprzedniej rozmowie Lisowski głównie powtarzał po Wolskim z rozmowy na kanale Zychowicza dzień wcześniej. Nawet to o wysyłaniu paczek żywnościowych do Rosji. Nie wiem czy są na tej samej grupce czy po prostu Lisowski widział tę rozmowę ale widać mocną inspirację nim.
@maxer1892: odnoszę wrażenia jakby z Bartosiaka uszło powietrze. Gdy się już dzieje to co zapowiadał, mianowicie o próbie zmiany struktury bezpieczeństwa w Europie przez Rosję, to wygląda na zdezorientowanego. Oglądam jego analizy z zespołem S&F, ale są jakieś nijakie. Wolski wykłada wszystko jak profesor, studzi emocje i poleca uważać na propagandę z jednej jak i drugiej strony, ja to bardzo cenię, bo wtedy można wyciągnąć właściwą esencję z tego co się
@maxer1892 pod filmem Jackowskiego gdzie mówił o ataku i hejcie na atorka posypała się lawina komentarzy krytykująca zachowania grubcia. Może Jacula przemyśla sobie sprawę przyjaźni po tym jak przeczytał argumenty swoich widzów.