Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Od jakiegoś czasu raz na parę dni mój pc łapie dziwnego laga. Zazwyczaj jest to po odpaleniu.
Uruchamia się normalnie,a po chwili myszka zaczyna lagowac. Mogę nią poruszać normalnie ale jakby jest takie slow motion,ale w nic nie mogę kliknąć i tak samo nie działa klawiatura. Muszę robić restart pc i działa już normalnie. I jest raz na 2-3 dni.
Wie ktoś może co to może być ?
#pcmasterrace
  • 7
@young_stulejka: Mam to samo niestety, od dłuższego czasu nie mogę znaleźć przyczyny, u mnie podejrzewam jakiś problem z grafiką, bo po restarcie potrafi ją wysypać i przejść na integrę. Wyłączam kompa, wyłączam zasilanie i dopiero wtedy udaje mi się go uruchomić, że nie świruje. Możesz też próbować samą myszkę z usb odpiąć na chwilę, ale to pewnie robiłeś...

Zachowanie niezależne od systemu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@neoklasyk: to na pewno nie xd @balrog84: w sumie nie sprawdzałem dokładnie,ale z grafiką chyba wszystko jest git,ogólnie wszystkie temperatury itp są w porządku
@wioslarz-umyslow: i zauważyłem,że zaczyna się to jak nie używam pc,w sensie odpalę go,odejdę na parę minut wracam i lagunę,a jak zacznę używać od razu to nic się nie dzieje