Wpis z mikrobloga

Zełenski się trochę odkleił.

Gdyby nie broń, amunicja i informacje od NATO to Ukraina nie miałaby żadnych szans z armią rosyjską. W ciągu kilku dni zostałby przejęty Kijów, a najsensowniejszą opcją dla Ukrainy byłaby kapitulacja.

W dodatku Ukraina nie jest członkiem NATO, a Zełenski rozpędza się tylko z żądaniami. On powinien dziękować za JAKĄKOLWIEK pomoc od sojuszu NATO, bo to nie był żaden obowiązek. Otrzymali i nadal otrzymują ogromną pomoc, amerykański wywiad, amunicję, broń, drony, samoloty itd.

A co rzeczywiście mówi Zełenski?

Wszyscy ludzie, którzy umrą, od tego dnia, umrą również z waszego powodu. Z powodu waszej słabości, z powodu waszego rozłamu. [...] Wiedząc, że kolejne uderzenia i ofiary są nieuniknione, NATO świadomie zdecydowało się nie zamykać nieba nad Ukrainą


Jeszcze raz powtarzam, Ukraina nie jest w NATO, a mimo tego otrzymuje ogromną pomoc od członków sojuszu. Ukraina powinna okazać trochę wdzięczności, a nie stawiać kolejne roszczenia. NATO jest sojuszem, które musi dbać również o własne interesy. Ryzyko doprowadzenia do 3 wojny światowej nie leży w naszym interesie.

Nazywajcie mnie ruską onucą, już się przyzwyczaiłem.

#ukraina #wojna #rosja #nato
Pobierz
źródło: comment_1646465686Vc7Ls6O5sKqup0rDzqCqCd.jpg
  • 97
Wszyscy ludzie, którzy umrą, od tego dnia, umrą również z waszego powodu. Z powodu waszej słabości, z powodu waszego rozłamu. [...] Wiedząc, że kolejne uderzenia i ofiary są nieuniknione, NATO świadomie zdecydowało się nie zamykać nieba nad Ukrainą


@trevoz: no i prawda no i co? ludzie to tylko ci z nato? to samo moglby gadac do chinczykow i indyjczykow, widza wojne i nie pomagaja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trevoz: nigdy więcej wojny ale pozwalajmy komuś bez powodów żadnych mordować ludzi. Chcemy czy nie chcemy rozum i godność człowieka wymaga zainterweniować. Co to za świat w którym pozwalamy Ukrainie być zniszczonej tak jak była polska
@trevoz Ukraina walczy z ruskimi za cały świat. Znasz historię europy od 1939? Ruskie atatkuja, a niemcy się przyglądają, mimo tego, że mieli realny wpływ na zakończenie wojny. Wystarczylo, że jako ich największy sojusznik z eu "zrezygnował" z budowy nord stream 2, to Putin by zrozumiał, że jak stracił poparcie największego sojusznika z ue to reszta krajów też nie będzie się #!$%@?ła i też dowali konkretne sankcje. Nord stream 2 jest dużo
Dzisiaj Ukraina a jutro Polska. Cały świat powinien stłamsić ruskich zanim się rozpędza. Historia lubi się powtarzaczem hitler to samo zaczynał
@trevoz to juz lepiej gdyby ukraina od razu się poddała, niż dostawała taką pomoc. dzięki tej pomocy ukraina męczy się kolejny dzień, kolejni ludzie giną a i tak przegra bez interwencji nato. więc nie wiem za co być tu wdzięcznym. rozumiem, że nato nie chce być wciągane w konflikt, ale wg mnie jest to tylko kwestia czasu.