Wpis z mikrobloga

Zełenski się trochę odkleił.

Gdyby nie broń, amunicja i informacje od NATO to Ukraina nie miałaby żadnych szans z armią rosyjską. W ciągu kilku dni zostałby przejęty Kijów, a najsensowniejszą opcją dla Ukrainy byłaby kapitulacja.

W dodatku Ukraina nie jest członkiem NATO, a Zełenski rozpędza się tylko z żądaniami. On powinien dziękować za JAKĄKOLWIEK pomoc od sojuszu NATO, bo to nie był żaden obowiązek. Otrzymali i nadal otrzymują ogromną pomoc, amerykański wywiad, amunicję, broń, drony, samoloty itd.

A co rzeczywiście mówi Zełenski?

Wszyscy ludzie, którzy umrą, od tego dnia, umrą również z waszego powodu. Z powodu waszej słabości, z powodu waszego rozłamu. [...] Wiedząc, że kolejne uderzenia i ofiary są nieuniknione, NATO świadomie zdecydowało się nie zamykać nieba nad Ukrainą


Jeszcze raz powtarzam, Ukraina nie jest w NATO, a mimo tego otrzymuje ogromną pomoc od członków sojuszu. Ukraina powinna okazać trochę wdzięczności, a nie stawiać kolejne roszczenia. NATO jest sojuszem, które musi dbać również o własne interesy. Ryzyko doprowadzenia do 3 wojny światowej nie leży w naszym interesie.

Nazywajcie mnie ruską onucą, już się przyzwyczaiłem.

#ukraina #wojna #rosja #nato
trevoz - Zełenski się trochę odkleił.

Gdyby nie broń, amunicja i informacje od NAT...

źródło: comment_1646465686Vc7Ls6O5sKqup0rDzqCqCd.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trevoz on też zdaje sprawę z tego, o czym i my musimy pamiętać - Ukraina jest ofiarą tego, że chciwy zachód nie mial skrupułów, żeby handlować z bandytą i zacieśniać z nim relacje polityczne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trevoz: #!$%@? zrazi.
NATO zobaczyło, że Putler to nie niewygodna konieczność tolerowania politycznego mafioso, a zwykły cyniczny wariat, który ludobójstwem jest gotowy zwiększyć strefę wpływów ku Zachodowi.
Komik dobrze robi, bo pokazują go media, co wywołuje #!$%@? na Rosję w zachodnim społeczeństwie (słusznie), a po cichu zapewne Amerykanie będą (o ile już tego nie robią) dodatkowo wspierać.

Każdy kto pamięta "pomoc" radziecką chwyci się wszystkiego, nawet wciągnięcia sąsiadów w konflikt,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trevoz: ale ty rozumiesz ze on specjalnie to powiedzial bo juz sie pogodzil z tym ze nie ma szans i musi wywierac presje publiczna?

@bez-napinki: A ty rozumiesz, że jak ten może takie głupie żądania wystosować tak i my możemy je wyśmiewać?
Nikt nie chce 3 Wojny Światowej a Ukraina tylko przedłuża swój upadek który mieli szykowany od lat z tym wewnętrznym podziałem na ruskie obszary jak wschód,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trevoz: kibicuje Ukrainie jak mogę. Nie wiem jakie są straty wśród ludności cywilnej, ale musi być monet, kiedy ktoś powie stop. Teraz wszyscy patrzą na to emocjonalnie, a coś czuję, że za kilka lat jak emocje opadną, będą dokładnie takie same komentarze na Ukrainie jak w Polsce dotyczące powstania warszawskiego - "po co to było", "tyle niewinnych ludzi zmarło" itd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trevoz: ciężko jest oceniać jego słowa w tej chwili. Giną Twoi rodacy iasz świadomość tego, że w pewien sposób poświęcają się nie tylko za swój kraj, ale i też za część Europy. Nie mogę się zgodzić, że się odkleił. Facet łapie się wszystkiego co możliwe by jego kraj i ludzie mogli przetrwać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@trevoz: Dobrze mówisz masz rację ale Zełenski również ma rację i musi wywierać presję bo wie że zostali sami i próbuje wszystkiego. Nie ma możliwości by oficjalnie wojska NATO wkroczyły na Ukrainę bo tak jak mówisz wywoła to 3 wojnę światową. Jedyny sposób to wysyłać sprzęt, informacje wywiadowcze i liczyć że Ukraińcy będą powstrzymywać kacapów na ukraińskiej ziemi.
  • Odpowiedz
@trevoz: wydaje mi się, że wymieniając pomoc udzieloną Ukrainie zapomniałeś o ogromnym wkładzie młodych bojowników spod tagu Ukraina, którzy tępią wszystkich nieprawomyślnych, wyzywając ich od onuc w czasie, gdy nie są w szkole
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trevoz: Tonący człowiek jest w stanie utopić ratownika dlatego trzeba umieć udzielać pomoc mądrze.
  • Odpowiedz
@trevoz: Opie rozumiesz że tu nie chodzi o wykopowe przepychanki na argumenty tylko o wojnę?
Rozumiesz że giną ludzie?
Odkleiles się Ty, poważnie, zdecydowanie ale masz jeszcze szansę.
  • Odpowiedz
@trevoz:

Gdybym był prezydentem Polski, a mój kraj i mój naród byłby metodycznie niszczony, cywile mordowani. Miasta niszczone do ruin jak z II WŚ. Szkoły z dziećmi bombardowane. Polki gwałcone. A ciężarne kobiety musiałyby rodzić dzieci po piwnicach. I ja bym to wszystko widział bo byłbym na miejscu.
A obok stałyby Niemcy, stałaby Francja, stałaby Anglia, i pozą tą pomocą nie robiłyby nic - mówiłbym dokładnie to samo.
I ty,
  • Odpowiedz
w ten sposób może zrazić do siebie państwa NATO.


@trevoz: państwa NATO lubią jak ruskie dostają #!$%@? i żałują że wcześniej nie przyjęli Ukrainy do siebie bo teraz zamiast dostarczać broń mogliby bronić granicy Ukrainy aż pod sam Czelabińsk.

no ale atakowanie największego sojusznika nie jest dobrym
  • Odpowiedz