Wpis z mikrobloga

@Chuseok: Jak się to wszystko już skończy to pamiętajcie o tych firmach które pomagały i wspierajcie je później, bo co by nie mówić to wszystko są koszty. Jestem dumny z naszego narodu.
  • Odpowiedz
Jak się to wszystko już skończy to pamiętajcie o tych firmach które pomagały i wspierajcie je później, bo co by nie mówić to wszystko są koszty. Jestem dumny z naszego narodu.


@Heisenbird: mam się #!$%@? przecierać między półkami w Biedrze? Ehh od czasu do czasu mogę.
  • Odpowiedz
@2mack chyba nawet powinny już dawno stać nawet żeby przez dobę przebywali w miarę cywilizowanych warunkach a nie na chodnikach czy ulicy zanim ktoś ogarnie transport i lokal
  • Odpowiedz
@Heisenbird: koszty, ale w te koszty wliczają też reklamę. Teraz każdy się może podpiąć "patrzcie jesteśmy tacy wspaniali, dajemy nasze rzeczy za friko Ukraińcom". Oczywiście cel szczytny i szanuję w opór, ale na pewno nie zapomnę jak np. Orange mnie kiedyś wydymał. Bardziej jestem dumny ze zwykłych szarych ludzi, którzy pomagają i mogą nawet nigdy nie usłyszeć głupiego "dziękuję"... bez zbędnego szumu i przekrzykiwania na social mediach kto dał więcej.
  • Odpowiedz
Jak się to wszystko już skończy to pamiętajcie o tych firmach które pomagały i wspierajcie je później, bo co by nie mówić to wszystko są koszty. Jestem dumny z naszego narodu.


@Heisenbird: Taa, ja już byłem szkalowany za bezpłatna pomoc i psucie rynku...( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@uncle_freddie: a na reddicie soyboye #!$%@? cos o rasizmie i sa upvotowani xD

@marcooo80: pewnie dlatego że amerykańscy soyboje z reddita wojnę znają tylko z CoD, bo wszystkie ich konflikty obserwują zawsze z daleka.
  • Odpowiedz
Jestem dumny z naszego narodu.


@Heisenbird: mam #!$%@? dokładnie to samo, jakby mi ktoś powiedział tydzień temu że będę dumny z Polaków mocniej niż gdy pasjonowałem się historia w młodości to bym się popukał w głowę.

W takich chwilach jesteśmy naprawdę zajebistym społeczeństwem, widać że ten Romantyzm nadal w nas siedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz