Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Wy to serio myślicie, że Polska w tej wojnie jest neutralna militarnie i tak samo widzi to dowództwo Rosyjskie?

Przecież to jest Proxy War świata zachodniego z Rosją. Nawet gdyby Polskie wojsko by tam wjechało to gówno by to zmieniło, oprócz propagandy w rosyjskiej telewizji o tym, że "oo widzicie Polacy chcą nas zniszczyć! Mieliśmy rację!".

Rosja nie ma pieniędzy na prowadzenie wojny z Ukrainą, a co dopiero z NATO. Ten kraj nie przeżyje tego miesiąca i albo upadnie, albo nastąpi rewolucja i wymiana wladzy.

Więc przestańcie siać panikę, bo na tym zależy Rosji.

#wojna #ukraina #rosyjskaproganda
źródło: comment_1646323710Zqr1UFKNbebh9LrRaL3sBL.jpg
  • 17
@Clefairy: No ale sam piszesz, że nie przeżyją nawet miesiąca w tej sytuacji, to co im zależy. Mogą #!$%@?ć opcję Samsona i żegnaj świecie. Oczywiście trochę koloryzuje, ale ja naprawdę nie widzę sensu już jawnego (jak w przypadku tych migów) szukania guza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frygus96: zaatakowanie Warszawy to zaatakowanie NATO oraz sojusznika USA.

Rosja to sobie może bombardować #!$%@? jak Gruzja, Czeczenia czy Donieck.

Jeśli Rosja miałaby jaja i kasę na atakowanie polski to by już dawno to zrobiła.

Dostarczamy mnóstwo sprzętu wojskowego, w tym myśliwce. Jesteśmy w tej wojnie po kule.
@BennyLava: ruskie lotnictwo dopiero od wczoraj zaczęło #!$%@?ć na poważnie, zanim wyzwiesz mnie od ruskich onuc to nawet generałowie USA mówią że dziwnym było to że nie robili tego wcześniej, wy serio macie tak małą wiedze a sie tyle wypowiadacie ludzie () z polskich miast nie zostanie kamień na kamieniu jak by ruski chciał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frygus96:

z polskich miast nie zostanie kamień na kamieniu jak by ruski chciał.

To już jest zwykle sianie propagandy rosyjskiej.

Armia rosyjska to karzeł przy armii samego NATO. Pomijam już kwestie bankructwa rosyjskie gospodarki.
@BennyLava: ruskie lotnictwo dopiero od wczoraj zaczęło n*********ć na poważnie, zanim wyzwiesz mnie od ruskich onuc to nawet generałowie USA mówią że dziwnym było to że nie robili tego wcześniej, wy serio macie tak małą wiedze a sie tyle wypowiadacie ludzie () z polskich miast nie zostanie kamień na kamieniu jak by ruski chciał.


@Frygus96: bo się początkowo osrali, że ta biedna ukraińska OPL nie została
@Clefairy: tak #!$%@? sianie propagandy rosyjskiej XDDDDDDDD wy polacy macie nasrane, wszystko co nie mieści się w HUUURAAAAAAA UKRAINA POLACY NATOOO HUURAAAAAA jest dla was ruską propagandą. USUŃ KONTO. masz czarno bo zbyt niskie IQ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frygus96:

Człowieku spójrz na fakty, a nie swoje chlip chlip wielką rasija nasz zadepcze.

Siejesz panikę zgodna z linią rosyjskiej propagandy.

Rosja to kolos na glinianych nogach obojętnie jakie bajki będziesz opowiadał.
@Clefairy: mordeczko moja, ty dajesz jakieś puste frazesy, które nijak nie mają się do rzeczywistości a jednocześnie jesteś przekonany o swojej racji, ja ci powiem tyle, żyj sobie w tej bańce, oby bombardowań polski nigdy nie było. ¯\_(ツ)_/¯ Pozdrawiam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frygus96:

W takiej bańce, że gospodarka Rosji przed najazdem na Ukrainę była wielkości Włoch, a teraz jest bankrutem?

W tej bańce, gdzie armia rosyjska jest znacznie gorzej wyposażona od armi NATO, a co dopiero USA?

W tej bańce gdzie rosyjskie wojsko nie ma dobrego dowództwa, jest skorumpowane i wysyła na front głównie dzieci zza Uralu?