Wpis z mikrobloga

@wlhmw: Złotówka leci na ryj, #!$%@? o glebę za jakiś czas i będziemy mieli Polski ład. Zwykła inflacja na takim poziomie jaki sobie wyrobiliśmy rozdając socjal i drukując pieniądze, no ale teraz mają w PIS żyć nie umierać, wszyscy zajęci wojną a gospodarka leci na ryj... A do tego zawirowania na giełdach przez wojnę i oberwie nam się podobnie jak Ruskim :D

To jest nawet zabawne, Polski Ład będzie miał dla
@wlhmw: niestety panika, postanowiłem w pondz. wypłacić tylko połowę oszczędności jakby co , natomiast będąc w banku ludzie byli tak spanikowani że nie chcieli wyjść z pomieszczenia do oczekiwania na zlecone wypłaty,(bank nie był w stanie podać godziny gdy pieniądze przyjdą) 3 dni wcześniej, i przez to tak naprawdę na 10m2 stało ok 12 osób i na zewnątrz z 15, jak tylko kasę dowieźli do bankomatu to też się zrzucali jak
@nibiru: Nie początek dezinformacji, przestań już wszystkich oskarżać na około. dzisiaj do pracy jadąc mijałem Orlen na którym tankuje, diesel verwa 6.70 #!$%@? jego mać. Mam pół baku i się zastanawiam kupować dzisiaj czy za dwa tygodnie jak mi się rezerwa zapali